Для луганчан буде створений Центр Громадського правосуддя

19-09-2024

Начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор підписав Меморандум про співпрацю з Благодійним фондом «Діалог громад».

«Наші громадяни добре знають, що війна приносить не лише втрати та горе, а й в багатьох аспектах обмежує базові права людини. Підписання цього Меморандуму та створення в його рамках Центру Громадського правосуддя для луганчан є необхідним та важливим кроком», – зазначив Артем Лисогор.

Спільна з фондом діяльність буде зосереджена на правовій допомозі внутрішньо переміщеним особам, зокрема щодо відновлення документів та захисту майнових прав.

Також обговорили можливість відкриття грантових програм розвитку громад: від навчання написанню проєктів аж до їх впровадження.

«Упевнений, що спільно ми створимо дійсно ефективний майданчик та інструмент для розв’язання питань та підтримки наших громадян», – наголосив начальник ОВА.

]]>https://www.congress.gov.ua/dlia-luhanchan-bude-stvorenyy-tsentr-hromads...]]>