Ви тут:

Діти із Сєвєродонецька прибули на відпочинок до Литовської Республіки

11-06-2024
Категорія: 

У рамках проєкту «Українські діти» 9 червня учні Гімназії № 14 міста Сєвєродонецька Луганської області прибули на відпочинок до Литовської Республіки.

Начальник Сєвєродонецької міської військової адміністрації Олександр Стрюк та Почесний консул Литовської Республіки в Луганській області Робертас Габулас постійно взаємодіють щодо підтримки мешканців громади в евакуації, особливо дітей. 

Результатом такої співпраці стало те, що 18 учнів сєвєродонецького навчального закладу відправились до дитячого табору відпочинку та зміцнення здоров'я, який організує гімназія Бутримоню, Алітуського району Литовської Республіки, де їх було розміщено в садибі сільського туризму «Ковчег Ноя» село Пагроничис.

Відпочинок дітей із Сєвєродонецької міської територіальної громади відбувається за особистого сприяння почесного консула Литовської Республіки в Луганській області Робертаса Габуласа в рамках проєкту-обміну між освітніми закладами наших країн.

У гімназії зазначають, що з перших хвилин перебування у Литовській Республіці учні отримали не лише незабутні емоції, а й теплий прийом від місцевих організаторів та однолітків: "Друзі з Литви виявилися дуже гостинними та привітними, що зробило наше перебування тут ще більш незабутнім. Очікуємо далі пізнавати цю чудову країну та насолоджуватись кожною миттю разом з новими друзями".

 

Рейтинг: 
Голосов пока нет