"Бізнес-школа молодого підприємця" для ВПО стартує у вересні 2024 року

27-08-2024

У рамках Меморандуму про співпрацю між Луганською обласною державною адміністрацією – обласною військовою адміністрацією та Громадською організацією «Кремінська районна громадська організація «Кремінська бізнес-асоціація», що передбачає співробітництво у реалізації заходів щодо поліпшення ситуації на ринку праці, сприяння працевлаштуванню та професійному навчанню внутрішньо переміщених осіб у рамках проєктів міжнародної технічної допомоги, за ініціативи Департаменту економічного розвитку та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації у вересні 2024 року планується проведення заходу «Бізнес-школа молодого підприємця» в онлайн форматі.

У рамках Бізнес-школи є можливість опанування нових навичок, а саме: від ідеї до бізнесу, фінансові та правові аспекти бізнесу, залучення грантового фінансування під майбутні бізнес-проєкти тощо.

Посилання на форму реєстрації ]]>https://forms.gle/VDWehvupSdUW6tZN7]]>.

Відповідь щодо дати/місця/часу участі буде направлена на електронні адреси вказані при заповненні форми реєстрації.

Захід впроваджує ГО «Кремінська бізнес-асоціація» за технічного адміністрування ІСАР Єднання та сприяння Програми розвитку ООН (ЦКОР) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні», фінансової підтримки Урядів Данії та Королівства Нідерландів.