Артем Лисогор відвідав Сєвєродонецький гумхаб у Дніпрі, щоб привітати дітей громади з прийдешнім Новим роком

29-12-2023

Учора, 28 грудня, очільник Луганщини  Артем Лисогор  відвідав Гуманітарний хаб Сєвєродонецької міської військової адміністрації у місті Дніпро, щоб привітати  маленьких сєвєродончан з прийдешнім Новим роком.

Організатори заходу - працівники закладів культури Сєвєродонецької МВА - поділилися своїми враженнями: "На жаль, свято було перерване повітряною тривогою - тож всі були змушені спуститися в укриття. Але це не зіпсувало святковий настрій, і як тільки сповістили про відбій тривоги, захід продовжився.

Прикрашені ялинки, теплі слова підтримки, побажання здійснення мрій і бажань та солодкі подарунки – це новорічні традиції, які ми зберігаємо нашою великою сєвєродонецькою родиною!

Вітаємо всіх з прийдешнім Новим роком, наші любі сєвєродончани! Нехай здійсниться найзаповітніше!"

За інформацією: ]]>https://www.facebook.com/Libsed/posts/pfbid02Pw8UBqJP8hvUL6KtNUWVtt9u5pL5Vzp3xCFWCJgg295UujLs4b7x9HtPDPnxkFy3l?notif_id=1703784982554172&notif_t=mention&ref=notif]]>