Ви тут:

Артем Лисогор передав чотирьом бригадам ЗСУ медеваки

08-02-2024
Категорія: 

]]>Голова Ради оборони Луганської області Артем Лисогор на засіданні заслухав звіти про виконання завдань Генерального Штабу ЗСУ щодо проведення мобілізаційних заходів.]]>

Зокрема, про організацію оповіщення військовозобов’язаних та роботу військово-лікарських комісій.

Окрема увага була приділена попередженню фактів та зловживань під час  роботи ВЛК. Наразі жодного такого факту не встановлено, комісії працюють виключно у правовому полі. Контроль за дотриманням законодавства України та недопущення зловживань фахівцями комісії здійснюється облдержадміністрацією спільно з правоохоронними органами.

Інформування добровольців про порядок та можливості вступу до лав ЗСУ організовано у 36 гуманітарних хабах для жителів Луганської області. Серед  потенційних рекрутів з числа внутрішньо переміщених осіб організовано системну роз’яснювальну роботу стосовно виконання громадянами України конституційного обов’язку по захисту Вітчизни. 

Крім того, Артем Лисогор повідомив про передачу чотирьом бригадам Збройних Сил України прохідних санітарно-евакуаційних автомобілів Toyota Land Cruiser. 

У своєму зверненні до присутніх членів Ради оборони Луганської області він дав доручення посилити роботу з бойовими підрозділами усіх силових відомств для посилення обороноздатності Сил оборони України.
 

]]>https://loga.gov.ua/oda/press/news/artem_lisogor_peredav_chotirom_brigad...]]>

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)