Артем Лисогор: громадам Луганщини надали 149 генераторів, які живитимуть релоковані соціальні об’єкти і хаби в разі тривалого знеструмлення

02-10-2024

«Завдяки отриманому обладнанню буде забезпечене безперебійне енергопостачання розгалуженої системи гуманітарних хабів та інших релакованих з Луганщини закладів по всій країні. На базі цих осередків внутрішньо переміщені особи отримують медичні, соціальні, правові, адміністративні та ще низку послуг. У разі тривалого знеструмлення ці об’єкти продовжуватимуть працювати та приймати луганчан. Зокрема, хаби – як пункти незламності. Їх переведено на посилений режим роботи», – наголосив очільник регіону.

Крім того, завдяки зазначеній техніці буде забезпечено резервне живлення об’єктів критичної інфраструктури після деокупації.

Артем Лисогор висловив подяку Міністерству з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій за плідну співпрацю з Механізмом цивільного захисту Європейського Союзу та БФ «Діалог громад».

Нагадаємо, проєкт було започатковано за ініціативи Мінреінтеграції. Основною його метою є надання допомоги цивільному населенню  шляхом забезпечення безперебійними джерелами живлення прифронтових областей, закладів соціальної сфери, охорони здоров’я, пунктів незламності та інших об’єктів критичної інфраструктури.

Ще 450 генераторів різної потужності надані шістьом прифронтовим регіонам – Дніпропетровській, Донецькій, Харківській, Миколаївській, Сумській, Чернігівській областям.

]]>https://loga.gov.ua/oda/press/news/artem_lisogor_gromadam_luganshchini_n...]]>