Запрошуємо навчальні заклади та учнів взяти участь у Проєкті «Енергоефективні школи: нова генерація»

06-10-2020

Метою Проєкту є навчання дітей та підлітків житлово-комунальній грамоті та формування у них навичок енергоощадливої поведінки. Навчання відбувається за допомогою безкоштовної інноваційної онлайн-програми дистанційного навчання.

Участь у Проєкті передбачає опанування дітьми та учнівською молоддю онлайн-курсів за вибором, схвалених МОНУ для використання в навчальних закладах:

➢ «Мій енергоефективний будинок» – курс для 4-го класу, метою якого є формування житлово-комунальної та енергоекологічної грамотності учнів початкової школи;

«Основи енергопостачання та енергозбереження» – курс для 6-8 класів, головною метою якого є виховання свідомого і відповідального майбутнього споживача теплової та електричної енергії, який розуміє проблеми енергопостачальних підприємств та підтримує їх своїми діями: зберігає і раціонально використовує теплову та електричну енергію, своєчасно сплачує за отримані послуги;

➢ «Абетка з основ житлово-комунального управління» – курс для 9-11 класів, який формує навички ресурозбереження та раціонального споживання житловокомунальних послуг. Практичний компонент курсу побудований у формі ділової гри «Розумний будинок» – віртуального багатоквартирного будинку, де кожен учень має своє житло і виконує роль співвласника. Цей курс сприяє командній роботі та формуванню свідомого власника житла, який досягає економії енергоресурсів за рахунок реалізації енергоефективних заходів та управління будинком через створення ОСББ.

Учасникам Проєкту доступні такі формати навчання:

стандартний формат навчання, який передбачає залучення вчителів та адміністрації школи до процесу реєстрації та навчального процесу в цілому;➢самостійний формат опанування учнями 6-8 та 9-11 класів запропонованих навчальних курсів (без залучення вчителів та адміністрації школи);

міжрегіональний формат навчання – формування збірного класу учнів двох навчальних закладів із різних областей України.

У межах Проєкту регулярно проводяться різноманітні конкурси які допомагають заощаджувати ресурси та дбати про екологію. Переможці конкурсів, кращі учні та вчителі нагороджуються цінними призами.

Запрошуємо навчальні заклади та учнів взяти участь у Проєкті, зареєструвавшись за посиланням ]]>http://energyschool.org.ua/]]>, та зробити свій внесок в енергонезалежність країни!