Запрошуємо до участі у виставці "Енергоефективне обладнання, матеріали та технології"

10-09-2021

Сєвєродонецька міська територіальна громада є підписантом ініціативи Європейського Союзу "Угода Мерів щодо клімату та енергії".  Відповідно до даної угоди громада взяла на себе зобов’язання скоротити на своїй території викиди СО2  щонайменше на 30% до 2030 року за рахунок заходів з підвищення енергоефективності та використання відновлюваних джерел енергії, а також підвищувати стійкість за рахунок адаптації до наслідків зміни клімату.                 В рамках виконання зобов'язань Угоди Мерів в період з 25 по 29 жовтня 2021 року та одночасно з проведенням Європейського Тижня Сталої Енергії, який буде проходити під гаслом "НАЗУСТРІЧ 2030: ПЕРЕФОРМОВУЮЧИ ЄВРОПЕЙСЬКУ ЕНЕРГЕТИЧНУ СИСТЕМУ" на території Сєвєродонецької міської територіальної громади планується проведення Днів Сталої Енергії, що дозволить мешканцям безпосередньо дізнаватися про можливості та переваги, запропоновані більш розумним використанням енергії.

В рамках проведення Днів Сталої Енергії Сєвєродонецька міська ВЦА планує проведення виставки "Енергоефективне обладнання, матеріали та технології".

Виставка буде цікавою не лише для фахівців у галузі енергозбереження та енергоефективності, але і для всіх, хто вже готується до зими та планує впроваджувати заходи з енергозбереження у своїй оселі.

Планується, що на виставці будуть представлені сучасне енергоефективне обладнання, технології, матеріали, альтернативна енергетика, тощо.

Представники банків надаватимуть консультації населенню щодо можливості отримання кредитів на впровадження заходів з підвищення енергоефективності.

Запрошуємо потенційних учасників виставки "Енергоефективне обладнання, матеріали та технології" зареєструватися для участі у заході за посиланням ]]>https://forms.gle/cxSgtoZZs8U85Bgq5]]>.

За детальною інформацією звертайтесь в управління економічного розвитку Сєвєродонецької міської ВЦА, Рязанцева Олена (тел. +38050-627-78-50, +3806452-4-22-53, електронна пошта:  deratzt-rada [dot] gov [dot] ua (6277850@u)kr.net) .