Вебінар в рамках Проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні»

22-09-2021

16 вересня 2021 року в рамках Проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що впроваджується в Україні компанією «Deutsche Gesellschaft
für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням Урядів
Німеччини та Швейцарії,  відбувся  вебінар присвячений презентації схеми розробки муніципального енергетичного планування та організації робочих процесів в громадах.

В заході взяли участь представники 11 громад України, які були відібрані для участі у Проєкті. Від Сєвєродонецької міської територіальної громади у заході приняли участь представники управління економічного розвитку.

В рамках Проєкту відбулося знайомство з консультантами  Проєкту, якими є: Марен Корнманн, Здравко Стефанковські, Андрій Барулін, Дмитро Марусич, Олександр Дутка, які презентували схему  розробки муніципального енергетичного планування та організацію робочих процесів в громадах. Учасники  заходу також виступили з презентаціями  своїх громад та представили свої очікування від розробки муніципального енергетичного планування.