Третій семінар на тему: "Муніципальний енергетичний менеджмент для малих міст України"

08-10-2018

"У проекті "Енергоефективність у громадах II", який реалізується в Україні компанією "Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH" за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини місто Сєвєродонецьк виступає як місто-ментор з впровадження енергоефективності.

В рамках проекту “Енергоефективність у громадах ІІ” з 20 по 21 вересня  2018 року у м. Ізюм відбувся третій робочий семінар з муніципального енергетичного менеджменту, в якому взяли участь фахівці відділу інвестиційної політики департаменту економічного розвитку міської ради.

Під час семінару представники міст-партнерів: Сєвєродонецьк, Добропілля, Мирноград, Первомайський та Ізюм вивчали специфіку впровадження муніципального енергетичного моніторингу у містах, ознайомилися з існуючим на ринку програмним забезпеченням для цього та окрему увагу приділили питанню необхідності кліматичного коригування отриманих даних для достовірного їх порівняння за різні періоди та їхнього якісного аналізу.

На другий день семінару відбулося відвідування Ізюмської гімназії №1, на прикладі якої учасники навчалися проводити експрес енерго-аудити, що є невід’ємним інструментом в муніципальному енергетичному менеджменті.

Матеріали семінару можна переглянути за посиланням ]]>http://misto-em.org.ua/event/tretij-praktychnyj-seminar-ii-klaster/]]>.