Тренінг на тему "Технічні аспекти впровадження Планів дій сталого енергетичного розвитку та клімату"

31-08-2018

Місто Сєвєродонецьк є підписантом ініціативи Європейського Союзу «Угода Мерів». Відповідно до даної угоди місто взяло на себе зобов’язання до 2020 року зменшити споживання енергоносіїв на території міста на 20%, збільшити частку використання енергії з відновлювальних джерел енергії на 20% та зменшити викиди парникових газів в атмосферу на 20%. На виконання умов «Угоди Мерів» був розроблений та затверджений План дій зі сталого енергетичного розвитку міста до 2020 року.

В рамках проекту ЄС «Угода Мерів - Схід» з 21 по 22 серпня  2018 року у м.Миргород відбувся  тренінг  на тему "Технічні аспекти впровадження Планів дій сталого енергетичного розвитку та клімату" у якому взяла участь головний спеціаліст відділу інвестиційної політики департаменту економічного розвитку міської ради Рязанцева О.М. В ході тренінгу підписанти Угоди мерів зі східної, центральної та південної частини України переймали досвід Миргорода щодо технічних аспектів впровадження енергоефективних проектів, були розглянуті особливості впровадження енергоефективних заходів на рівні споживання та виробництва енергії, використання відновлювальних та альтернативних джерел енергії.