Сєвєродонецьк як місто ментор активно ділився своїм досвідом в реалізації успішних грантових проектів

22-11-2019

У рамках проекту «Енергоефективність у громадах II», який впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH  за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), 8 листопада у місті Київ пройшов семінар на тему «Від ідеї до успішного проекту: підготовка грантових заявок від А до Я» для міст партнерів Проекту. Участь у заході прийняли представники Глухова, Добропілля, Ізюма, Миргорода, Мирнограда, Олешків, Первомайського, Сєвєродонецька та Токмака.

В черговий раз департамент економічного розвитку Сєвєродонецької міської ради представив місто Сєвєрдонецьк як місто ментор та прийняв активну участь у даному тренінгу.

Міською радою заздалегідь був підготовлений проект «Реконструкція (термомодернізація) будівлі середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 м. Сєвєродонецька Луганської обл., 93400, Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, буд. 47».

Учасникам семінару освоєно інформацію щодо підготовки документації для подачі грантів, а також проведено практичну роботу на основі заздалегідь підготованих учасниками заявок.

Перша частина програми була присвячена теоретичним знанням та передбачала детальне розклинення процесу розробки концепції проекту, основних правил заповнення заявок, моніторингу та звітності.

Друга частина семінару пройшла у форматі практичного семінару, де учасники виконували практичні завдання, активно ділилися власним досвідом та мали можливість поставити питання. Темами обговорення стали: правильне встановлення цілі та мети проекту, ролі бенефіціарів проекту, можливі ризики, підготовка ефективного кошторису, тощо.

Сєвєродонецьк як місто ментор активно ділився своїм досвідом в реалізації успішних грантових проектів.

Надалі буде опрацьовано 5 найкращих пропозицій для подальшого представлення їх на розгляд іноземним партнерам для отримання грантових коштів.

Інформація підготовлена департаментом економічного розвитку