Семінар з підвищення інституційної спроможності

12-04-2019

У проекті "Енергоефективність у громадах II", який реалізується в Україні компанією "Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH" за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини місто Сєвєродонецьк виступає як місто-ментор з впровадження енергоефективності.

В рамках проекту “Енергоефективність у громадах ІІ” 28 -29 березня 2019 року у приміщенні Центру Енергоефективності Київського національного університету технологій та дизайну відбувся семінар на тему «Підвищення інституційної спроможності», в якому взяла участь головний спеціаліст відділу інвестиційної політики департаменту економічного розвитку міської ради Рязанцева О.М.

Основною ціллю заходу було провести навчання щодо технічної та планової складової співпраці з відповідальними за будівлі для енергоменеджерів міст-партнерів проекту.

Під час першого дня семінару учасники ознайомилися з технічною частиною, заходами для заощадження, методами організації навчання та мотивації відповідальних за будівлі. Також енергоменеджери мали змогу зробити практичні вправи на теми: «Розподіл бюджету на енергоефективні заходи» та «Підготовка тренінгів».

Програма другого дня була спрямована на інформування учасників про методи оптимізації технічної інфраструктури та регулювання температури у будівлях, а також закріплення матеріалів і практичні заняття.

Матеріали семінару можна переглянути за посиланням: ]]>http://misto-em.org.ua/event/seminar-z-pidvyshhennya-instytutsijnoyi-spromozhnosti-ii-ta-iii-klastery/ ]]>

Департамент економічного розвитку міської ради