Проведено навчання з енрегоменеджменту в рамках проекту "Енергоефективність у громадах ІІ"

28-05-2020

Проблеми підвищення енергоефективності та відповідно раціонального використання бюджетних коштів наразі є дуже актуальними для нашого міста.

У проекті "Енергоефективність у громадах II", який реалізується в Україні компанією "Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH" за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) місто Сєвєродонецьк виступає як місто-ментор з впровадження енергоефективності.

В рамках проекту “Енергоефективність у громадах ІІ” », з метою підвищення інституційної спроможності міст у сфері енергоефективності та енергоменеджменту, 27 травня 2020 року було проведено онлайн навчання у формі двох вебінарів тривалістю по 60 хвилин кожний.

Участь у навчанні взяли 58 осіб відповідальних за енергоменеджмент у будівлях та проведення енергоефективних заходів, збір та подачу інформації про споживання енергоресурсів у програму щоденного моніторингу "Енергобаланс", завгоспів, інших зацікавлених осіб.

Під час першого вебінару учасники ознайомилися з основами енергоменеджменту, розглянули модулі енергоменеджменту, важливість моніторингу споживання енергії, ознайомилися з прикладами проведення організаційних та маловитратних заходів для скорочення споживання енергоресурсів у будівлях.

Програма другого вебінару була спрямована на ознайомлення учасників з процесом впровадження таких енергоефективних заходів, як заміна вікон, утеплення будинків. Під час вебінарів консультант проекту "Енергоефективність у громадах ІІ" відповів на усі запитання учасників.

Матеріали вебінарів та багато корисної інформації з енергоменеджменту можна переглянути на платформі МІСТО ЕМ за посиланням  ]]>http://misto-em.org.ua/]]>.