Підписаний меморандум між Сєвєродонецькою міською радою та ПРООН в Україні

25-11-2019

ПРООН впродовж п’яти років планує у десяти українських містах впровадити 10 пілотних проектів із енергозбереження. Очікується, що вони стануть взірцем для наслідування в інших містах по всій країні.

Міська рада подала аплікаційну форму заявки для участі у проекті. В результаті місто Сєвєродонецьк обрано першим містом-партнером в Україні. Наразі Проект ПРООН та Сєвєродонецька міська рада підписали Меморандум про партнерство в рамках реалізації проекту «Усунення бар’єрів для сприяння інвестиціям в енергоефективність громадських будівель в малих та середніх містах України шляхом застосування механізму ЕСКО».

В рамках проекту в 10 закладах відділу освіти міської ради, де були встановлені модульні індивідуальні теплові пункти шляхом впровадження ЕСКО-механізму, встановлені системи моніторингу енергоспоживання об'єктами енергосервісу та встановлені вузли комерційного обліку теплової енергії.

На даний час розпочата підготовка до реалізації проектів з встановлення системи вентиляції з рекуперацією тепла на 3 об'єктах поглибленого партнерства.