Фахівці департаменту економічного розвитку міської ради взяли участь у вебінарі на тему: "Особливості впровадження енергоефективних проектів у системах теплопостачання: практичні поради та рекомендації"

27-09-2019

Проблеми підвищення енергоефективності та відповідно раціонального використання бюджетних коштів наразі є дуже актуальними для нашого міста.

Місто Сєвєродонецьк з 2013 року є підписантом ініціативи Європейського Союзу «Угода Мерів». Відповідно до даної угоди місто взяло на себе зобов’язання до 2020 року зменшити споживання енергоносіїв на території міста на 20%, збільшити частку використання енергії з відновлювальних джерел енергії на 20% та зменшити викиди парникових газів в атмосферу на 20%. На виконання умов «Угоди Мерів» був розроблений План дій зі сталого енергетичного розвитку міста до 2020 року, на базі наданих даних щодо енергоспоживання в місті по різних секторах за період 2007-2012 роки був здійснений розрахунок базового кадастру викидів. Так за 2018 рік викиди СО2 складають 78,1% від викидів СО2 у базовому 2012 році. Таким чином, у результаті виконання заходів, які були передбачені Планом дій зі сталого енергетичного розвитку міста Сєвєродонецька до 2020 року станом на 01.01.2019 року скорочення викидів С02 складає 21,9% від рівня викидів у базовому 2012  році.

В рамках проекту "Угода мерів - Демонстраційні проекти" 24 вересня 2019р. фахівці департаменту економічного розвитку міської ради взяли участь у вебінарі на тему: "Особливості впровадження енергоефективних проектів у системах теплопостачання: практичні поради та рекомендації". Зміст презентації: Особливості впровадження проектів в системах теплопостачання. Постановка задачі; Початкові дані; Нормативно-правова база; Основні проблеми/бар'єри/помилки реалізації проектів в сфері теплопостачання; Практичні поради, як зробити проект успішним; Індикатори вартості проектів; Реалізовані проекти CoM-DeP.