ЗЗСО Сєвєродонецької міської територіальної громади серед Лідерів еколого-натуралістичної роботи в Луганській області у 2022-2023 навчальному році

10-10-2023

Згідно з наказом КЗ «ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ» від 03.10.2023 № 31 «Про відзначення лідерів еколого-натуралістичної роботи серед закладів освіти Луганської області у 2022-2023 навчальному році», враховуючи багаторазову участь у всеукраїнських тематичних заходах  та значні результативні показники Свідоцтвом «Лідер еколого-натуралістичної роботи в Луганській області у 2022-2023 навчальному році»  відзначено  23 заклади освіти, серед яких три ЗЗСО Сєвєродонецької міської територіальної громади: Гімназія № 15, Гімназія № 18 та Ліцей «КОЛЕГІУМ».

Відповідно до планів роботи Міністерства освіти і науки, Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді у 2022-2023 навчальному році та в літній період 2023 року було проведено 58 заходів за відповідним напрямом позашкільної освіти.

Зокрема, учнівська молодь Луганщини взяла участь у 44 відповідних заходах та в усіх мала призові місця і відзнаки Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Приєднуємось до слів вдячності всім учням, їхнім батькам, керівникам закладів освіти, педагогам, керівникам гуртків та вчителям, які брали активну участь у заходах та достойно представили Луганщину на всеукраїнському рівні  у 2022-2023 навчальному році.

Вітаємо і бажаємо подальших успіхів!

Управління освіти Сєвєродонецької міської військової адміністрації