Звільнення Лимана наближає деокупацію Сєвєродонецька та Лисичанська

02-10-2022

Сили оборони України звільнили Лимана (Донецька область). Звільнення цього міста відкриває шлях до просування Збройних сил України у напрямку Сєвєродонецька та Лисичанська Луганської області. Про це розповів експерт з питань безпеки Іван Варченко в інтерв’ю для телеканалу ]]>FREEДОМ]]>.

“Ми розуміємо, що Лиман, який розташований на північному заході від Лисичанська та Сєвєродонецька — це той пункт, який дає перспективи, необхідні висоти та комунікації, що дозволяють, по суті, взяти в оточення Сєвєродонецьк та Лисичанськ. Це тяжка втрата для тих, хто хоче обороняти ці колись стотисячні українські міста. І ми розуміємо, що українські війська, маючи можливості тиснути, зокрема з півдня, звичайно ж, ставлять під загрозу спокійне перебування окупантів у Сєвєродонецьку та Лисичанську”, — сказав Варченко.

Звільнивши Лиман, українські війська наблизили можливість ефективної роботи артилерії, зокрема ствольної, ракетних систем залпового вогню по території і, насамперед, військовим частинам, які окупували частину Луганщини, говорить експерт.

“Ми розуміємо, що на сьогодні маємо можливість працювати на значно більшій території, яку захищати у росіян ефективної можливості немає”, — зазначив Варченко.

За матеріалом: ]]>https://uatv.ua/uk/zvilnennya-lymana-nablyzyt-deokupatsiyu-syevyerodonet...]]>