Звернення з нагоди Дня скорботи та вшанування жертв війни в Україні

22-06-2016

Шановні сєвєродончани!

Сьогодні одна з найсумніших дат в історії нашої країни – День скорботи та вшанування жертв війни в Україні. Під час агресії фашистських загарбників наша країна постраждала чи не найбільше. Ми зазнали величезну кількість людських жертв як серед військових, так і мирного населення, масштабні руйнування, всюди царювала смерть, розруха, горе та страждання.

Український народ вніс вагомий внесок в перемогу. Тоді ворог не очікував такого супротиву нашого волелюбного народу, не зміг встояти перед нашою сміливістю, завзятістю та відвагою, не в силах він був поневолити незламний дух української нації. Тоді перемога нам далася дуже високою ціною. За деякими даними, понад 50 мільйонів людей загинуло, 8 мільйонів з яких були саме українцями.

Ми повинні завжди пам’ятати про це і пронести цю пам’ять через все своє життя. Ми маємо шанувати тих людей, які в страшні роки Другої світової війни віддали своє життя за свободу та незалежність нашого народу, нашої держави.

На жаль, ми не могли зберегти той мир, який понад 70 років тому ціною власного життя, здоров’я та долі подарували нам наші діди та прадіди. На українській землі знову ллється людська кров, гинуть військові та мирні люди. І ми повинні зробити все, що від нас залежить, щоб зупинити цю страшну війну та кровопролиття, щоб на Луганщині знову запанував мир, спокій та злагода, а замість розривів смертоносних снарядів звідусюди був чутний заливистий дитячий сміх та спів птахів.

Сєвєродонецька міська рада,

виконком Сєвєродонецької міської ради