Звернення з нагоди Дня міста та Дня хіміка начальника Сєвєродонецької міської військової адміністрації Олександра Стрюка

28-05-2023

Шановні сєвєродончани та мешканці міської територіальної громади!

Сьогодні ми з вами відзначаємо дві важливі для Сєвєродонецька дати – День міста та День хіміка. На жаль, наше місто та громада майже рік знаходиться в російській окупації, а ми у переважній більшості в евакуації.

Але ми всі робимо все можливе і неможливе, щоб над Сєвєродонецьком, як і над усіма окупованими населеними пунктами, знову замайорів УКРАЇНСЬКИЙ ПРАПОР.

Кожен з нас на своєму місці своїми діями наближає ВЕЛИКУ УКРАЇНСЬКУ ПЕРЕМОГУ: у лавах ЗСУ на лінії зіткнення, у складі ТрО, ДСНС, медичних та держустанов, комунальних та приватних підприємств, волонтерських організацій та на спортивних аренах.

Ми обов’язково звільнимо від російських загарбників кожен клаптик української землі, відродимо і відновимо все ними зруйноване і знищене та притягнемо кожного окупанта і зрадника до відповідальності. Так буде справедливо.

Низький уклін та подяка нашим Героям – воїнам Збройних сил України! Вічна шана полеглим Захисникам!

З Днем народження, улюблений Сєвєродонецьк! Віримо у нашу Перемогу!

Слава Україні! Героям слава!

Начальник Сєвєродонецької міської військової адміністрації

Олександр Стрюк