Ви тут:

Звернення Олександра Стрюка з нагоди Дня захисників і захисниць України

01-10-2023
Категорія: 

Шановні наші Захисники та Захисниці!

Дозвольте привітати вас із воістину всенародним святом - Днем Захисників і Захисниць України!

Сьогодні, в День українського козацтва, День створення Української повстанської армії, День територіальної оборони України та свято Покрови Пресвятої Богородиці, ми славимо мужність усіх Героїв боротьби за незалежність та територіальну цілісність України, хранителів і продовжувачів військових традицій та звитяг українського народу, справжніх патріотів нашої рідної землі. Тих, для кого Україна, честь, гідність, сила, витримка і відповідальність – понад усе. Тих, хто не на словах, а на ділі захищає свою родину, свій народ, свою країну.

Сьогодні - свято Нескорених, бо захист України - це величезна любов, сила волі й патріотизм! Адже, незважаючи на всі випробування, дух українського народу не вдається зламати жодному з ворогів. 

Без перебільшення для усіх українців зараз кожен день - це День Захисників і Захисниць України! Адже саме ціною Ваших зусиль, хоробрості, професійності, а особливо патріотизму, Україна існує як держава, а мирні громадяни щоденно з вірою у Перемогу, з вірою у повернення миру, починають кожен новий день свого життя. 

Ми всі свято впевнені, що Перемога неодмінно буде за Україною. Вона сміливо і впевнено крок за кроком здобувається нашими Захисниками та Захисницями, яких підтримує весь український народ та демократичний Світ. 

Низький уклін на подяка кожному Захиснику і Захисниці за Ваш Подвиг, Вашу звитягу та Вашу любов до України!

За поданням командування частин, які захищали Сєвєродонецьку міську територіальну громаду від російських окупантів, за бездоганне виконання військового та службового обов’язків, завдань щодо захисту суверенітету і територіальної цілісності України, виявлені при цьому доблесть і честь - з нагоди Дня Захисників і Захисниць України та Дня територіальної оборони України відзначив наших Героїв-військових Грамотами Сєвєродонецької міської військової адміністрації. Особлива подяка 111-й окремій бригаді територіальної оборони Луганщини, особовий склад якої брав безпосередню участь в обороні Сєвєродонецька. 

Вічна світла пам’ять Героям, які віддали життя за Україну.

Слава Україні! Героям слава!

 

Начальник Сєвєродонецької міської військової адміністрації

Олександр СТРЮК

 

Рейтинг: 
Средняя: 5 (3 оценок)