Звернення Олександра Стрюка з нагоди Дня Гідності та Свободи

21-11-2023

Шановні мешканці Сєвєродонецької міської територіальної громади, Луганщини, України!

Прийміть щирі вітання з Днем Гідності та Свободи!

Сьогодні, 21 листопада, ми вшановуємо Героїв, які виборювали та виборюють святе право нашого народу жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі вони є гордістю й прикладом для нас та майбутніх поколінь. Нашим обов’язком є віддання належної шани патріотизму та мужності Героям, які постали на захист незалежності України, прав та свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Єдність і свобода робить нас гідними нащадками нашого волелюбного народу з тисячолітньою історією! Тож будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб.

Сьогодні, коли триває війна з російськими загарбниками, ми всі об'єднуємо спільні зусилля на боротьбу з окупантами та продовжуємо виборювати Перемогу України.

Захисники й Захисниці – гідно дають відсіч рашистам, а ми робимо все, щоб їм допомогти. Наші волонтери, рятувальники, співробітники МВС та СБУ, лікарі, енергетики, підприємці, всі небайдужі люди - об’єдналися - кожен на своєму фронті бореться за Україну, свободу та гідне життя.

Так, ми заплатили й продовжуємо платити за ці ідеали та орієнтири велику ціну. Але ми ніколи не забудемо тих, хто віддав за Україну своє життя. І ніколи не пробачимо вбивцям.

Ми народжені жити вільними та не вміємо здаватися - бо маємо гідність. А тому – свободу!

Після Перемоги матимемо ще багато роботи на благо громади та України, побудови європейської незалежної та заможної держави. Своєю незламністю ми вже всьому Світу показали, що зможемо цього досягнути.

Низький уклін бійцям, які захищали та нині захищають нашу територіальну цілісність. Низький уклін волонтерам та всім тим, хто наближує Перемогу у тилу.

Від щирого серця бажаю усім нам Перемоги та миру, злагоди і непохитної віри, що ми зуміємо зробити все, як єдиний великий народ.

Слава Україні! Героям слава!

Начальник Сєвєродонецької міської військової адміністрації

Олександр СТРЮК