Ви тут:

Звернення начальника Луганської обласної військової адміністрації Сергія Гайдая з нагоди Дня Збройних Сил України

06-12-2022
Категорія: 

Шановні воїни та ветерани ЗСУ!

Маю честь привітати вас, гордість та міць нашої держави, із Днем Збройних Сил України.

Народ, що нещодавно називав себе «братським», розпочав війну проти нашої ідентичності, самого факту нашого існування.

За всіма прогнозами «пророків-аналітиків», Україна мала б тримати оборону перед натиском «другої армії світу» лічені години. Проте, ці спроби передбачити події не враховували фактору мужності та героїзму пересічного українця, який є хазяїном своєї землі. Саме самовіддана і запекла боротьба українського Воїна стала справжньою несподіванкою для росіянських окупантів.

У цей славний день ми схиляємо голови перед пам’яттю Героїв, які віддали своє життя за нашу землю, за спокій кожного українця, за можливість бачити рідні очі, дарувати тепло оточуючим. Та будувати плани на майбутнє – звісно ж після нашої Перемоги. І якщо ви побачите сьогодні на вулиці ваших міст, у магазинах та кафе людину у «піксельному» однострої – не забудьте привітати її зі святом та подякувати за витримку та мужність.

Шануйте землю на їх руках та взутті, окопний пил на плечах – це перевірка на людяність та розуміння, мізерна плата за спокій наших міст, наших родин. Пам'ятайте, що військовослужбовці захищають нас, а ми повинні захищати їх – це аксіома цивільно-військової взаємодопомоги під час війни. Не оминайте увагою ветеранів, поранених, навідуйтесь до госпіталів, навіть якщо ви не знайомі з ними. Навіть не знаючи їх імен і вчинків, наявності або відсутності військових звитяг – вони є синами України, а отже і кожного з нас.

Ми назавжди у неоплатному боргу перед тими, хто проливає кров за нашу землю, ризикуючи життям евакуює місцевих, робить усе, аби ворог захлинувся власними «військовими амбіціями».

Слава Україні!

Героям слава!

Начальник Луганської обласної

військової адміністрації Сергій ГАЙДАЙ

 

]]>https://www.facebook.com/odalug/videos/533514275094522/]]>

Рейтинг: 
Голосов пока нет