Звернення начальника Луганської обласної військової адміністрації Сергія Гайдая з нагоди Дня Гідності та Свободи

21-11-2022

Шановні земляки! Сьогодні в Україні відзначають День Гідності та Свободи!

Україна – це Батьківщина хоробрих людей, колиска для нації нескорених. Саме для нас, українців, цінність особистих гідності та свободи зведені до абсолюту і є найвищою цінністю.

Починаючи з переломних для нашої країни подій Революції на граніті та Помаранчевої революції, прояв суспільної недовіри курсом держави є механізмом протидії злочинній владі.

Ця традиція повстання проти антинародного та антиконституційного режиму привела до Євромайдану у 2013-2014 роках. Тоді небайдужі українці були обурені зміною зовнішньополітичного вектора розвитку країни з проєвропейського на проросійський.

Активний спротив громади сплутав карти кремля, який розраховував швидко закріпити за Україною статусу васала москви. Для зламу непокірного українського народу був втілений план розділення та поглинання наших територій. Першою жертвою став Кримський півострів, а потім Луганщина та Донеччина, куди росіяни ввели свій «обмежений контингент» з найманців та «відпускників» з кадрових військ.

Аксіомою є те, що апетити непокараного окупанта завжди зростають. Наступним кроком для росії стало повномасштабне вторгнення на Україну. І знову зуби відбірних та підготовлених частин військ рф ламають звичайні українці, які не можуть жити під ярмом іноземного агресора. Рішучість та непохитність наших оборонців, серед яких чимало учасників Революції Гідності, стали щитом для усього українського народу.

А прагнення до європейських цінностей та якості життя було безпомилковим. Під час війни ми безповоротно попрощалися з «братськими народами» та увійшли до кола справжніх друзів – Польщі, країн Балтії, Великобританії, Чехії, Словаччини, Сполучених Штатів Америки. Ці країни дають нам не тільки можливість захищатись, вони дали прихисток мільйонам біженців з України та надію на післявоєнне відновлення країни після нашої Перемоги.

Слава Україні!

Начальник Луганської обласної