Ви тут:

Звернення керівника Сєвєродонецької міської ВЦА Олександра Стрюка з нагоди Дня Соборності України

22-01-2023
Категорія: 

Дорогі співвітчизники! Шановні жителі Сєвєродонецької міської територіальної громади! 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Соборності України!

22 січня 1919 року відбулася історична для нашого народу подія, про яку мріяли десятки поколінь українських патріотів - на площі перед Софією Київською Українська Народна Республіка та Західно-Українська Народна Республіка об'єдналися в самостійну соборну державу. Акт Злуки відбувався в умовах наступу кривавого московитсько-більшовицького на нашу землю. Загарбникам тоді вдалося окупувати Україну та майже сімдесят років влаштовувати над її населенням свої «експерименти» - голодомори, колективізацію, переселення, репресії, русифікацію, совєтізацію та інші злочини, а фактично - геноцид українського народу.

В 1991 році українцям вдалося вирватися з московитського імперського ярма та відновити свою державність – 24 серпня на світовій карті з’явилася незалежна Україна.

Але наша незалежність не давала спокою російським імперцям, які мріяли її знищити.

Російські імперці-неонацисти готувалися до війни з Україною три десятиліття, паралельно ведучи загарбницькі війни в Молдові, Чеченській Республіці Ічкерія, Грузії, Сирії...

У 2014 року російські загарбники під виглядом «зелених чоловічків» окупували частину України – АР Крим та південні райони Донецької і Луганської областей, а 24 лютого 2022 року, не змігши залякати нас, розпочали повномасштабне збройне військове вторгнення.

Російські неонацисти мріяли, що їх в Україні будуть зустрічати хлібом-сіллю, але у відповідь отримали люту відсіч всього нашого народу. Відчувши болісний найвідчайдушніший опір – рашисти знову влаштували проти нас геноцид – знищують населення, населені пункти, інфраструктуру…

Сєвєродончани на собі відчули, що таке справжній «русский мир» - місто та населені пункти громади фактично знищені, населення у переважній кількості евакуювалося, хто не зміг чи не встиг, але не корився ворогу - вбиті та закатовані, а ті, хто лишився, – існують в нелюдських умовах та страху.

Російські імперці-неонацисти мріяли нас роз’єднати та залякати, але ми не скорилися та, як ніколи, об’єднані у своїх вчинках, силі духу, думках і мріях - ми всі разом прагнемо Перемоги і бажаємо жити у незалежній, справедливій та успішній Україні. В цьому нас підтримує увесь цивілізований Світ та допомагає боротися із загарбником.

Ми, український народ, чітко усвідомлюємо, що тільки наша сила духу, патріотизм, незламність, а також підтримка одне одного допоможе здолати ворога.

Разом ми сильні та непереможні!

Слава Україні!

 

Керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр СТРЮК

Рейтинг: 
Средняя: 5 (3 оценок)