Зустрічі з молоддю в Сєвєродонецькій міській раді

12-05-2016

12 травня в сесійній залі Сєвєродонецької міської ради під головуванням заступників міського голови Зарецького С.В. та Яроша О.І. відбулася зустріч з учнівською і студентською молоддю нашого міста, а саме:

- Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму;

- Сєвєродонецького вищого професійного училища;

- Сєвєродонецького професійного ліцею;

- Сєвєродонецького професійного будівельного ліцею.

Від відділу молоді та спорту міськради були присутні начальник Кузьменко Ю.О. та головний спеціаліст Попова С.М.

Також у заході взяли участь представники громадської організації «Дрім таун».

На зустрічі були розглянуті питання реалізації молодіжної політики міста та молодіжні заходи в рамках святкування Дня міста, Міжнародного дня захисту дітей, Дня молоді.

Під час зустрічі активну молодь міста ознайомили з заходами, які планується провести Сєвєродонецькою міською радою 29 травня під час святкування Дня міста. Від молоді пролунали побажання відновити салюти, як символ та кульмінацію будь-якого великого свята, запросити сучасних виконавців та молодіжні групи, організувати файер-шоу тощо. Але за об’єктивних обставин на даний час виявилось, що ці пропозиції виконати неможливо.

За підсумками зустрічі вирішили:

1. Студенти Сєвєродонецького вищого професійного училища готують Віртуальну подорож «Город, в котором мы живем!».

2. Студенти Сєвєродонецького професійного ліцею – показ одягу класичних моделей та моделей з нетрадиційних матеріалів.

3. Студенти Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму – флешмоб.

4. Студенти Сєвєродонецького професійного будівельного ліцею – запис звукового файлу для тролейбусів міста «Привітання від молоді з Днем міста».

Головний спеціаліст відділу молоді та спорту С.М. Попова