Знищення інфраструктури, захоплення державних будівель, мародерства, угони: поліція фіксує злочини російської армії на Луганщині

17-11-2022

261-й день хоробрі українці протистоять повномасштабному російському вторгненню. Поліцейські Луганщини документують кожен злочини окупантів аби всі винні понесли покарання.

Так, протягом минулої доби, 16 листопада, співробітники ГУНП в Луганській області зареєстрували 37 звернень громадян щодо правопорушень, які мали місце на території області. За кожним повідомленням проводиться перевірка з метою повного та об’єктивного документування злочинів окупантів.

Серед них 9 повідомлень за фактами знищення та пошкодження, внаслідок обстрілів окупаційними військами рф, квартир та приватних домоволодінь в містах Сєвєродонецьк, Попасна та смт. Комишуваха.

Зареєстровано два повідомлення про незаконне захоплення будівель та майна в яких розташовувалися органи державної влади у м. Сєвєродонецьк та Старобільському районі.

Зареєстровано повідомлення про те, що невідомі незаконно заволоділи двома легковими автомобілями, які знаходилися в гаражах у с. Метьолкіне.

Зареєстровано факт мародерства. Невідомі особи проникли до магазину в м. Сєвєродонецьк та скоїли крадіжку майна.

Поліцейські вживають заходів щодо встановлення місцезнаходження 10 громадян з якими близькі втратили зв’язок.

Поліція закликає громадян, які постраждали внаслідок збройної агресії росії, повідомляти поліцію та інші правоохоронні органи про злочини окупантів. Кожен винний у таких злочинах має бути ідентифікований, знайдений і покараний згідно чинного законодавства.

Шановні громадяни, не нехтуйте сигналом «Повітряна тривога»! Негайно переміщайтесь в укриття !

Тільки разом ми сильні та єдині!

]]>Поліція Луганської області]]> - ]]>https://www.facebook.com/policeLG/posts/pfbid02k7639xM83NMkQHzgVXYCp35ni...]]>