Ви тут:

Змінилися умови програми «єРобота»: як отримати грант

02-12-2022
Категорія: 

Урядом оновлено умови надання державної фінансової підтримки за програмою «єРобота». Як і раніше, українці, які хочуть створити власну справу або розвинути існуючий бізнес, можуть претендувати на отримання гранту у розмірі:

- до 250 тис грн - на власну справу;

- до 450 тис грн - на сад;

- до 7 млн грн - на теплицю;

- до 8 млн - на переробне підприємство.

Разом із тим із 19 листопада відповідно до постанови Кабміну від 15.11.2022 № 1283:

1. Збільшено строк для виконання обов’язкової умови договору мікрогранту щодо створення робочих місць.

Якщо до змін 6-місячний строк для створення робочих місць отримувачами гранту починався з дня укладання договору мікрогранту, то з 19 листопада відлік відбувається з дня зарахування грантової допомоги на банківських рахунок отримувача.

2. Для участі у грантовому конкурсі для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства замість оригіналу проекту висадки насаджень необхідно подати його скановану копію, підписану особою, яка його розробила.

Звертаємо увагу, що заяви, подані без такої сканкопії, не розглядатимуться.

3. Оновлено вимоги до заявок та розміри гранту на будівництво модульної теплиці.

Наразі гранти надаються на будівництво модульної теплиці площею від 0,4 га (до змін - 1,6 га) до 2,4 га відповідно до типового проекту з кількістю створених нових робочих місць не менше 14 на 1 га площі теплиці для її будівництва (встановлення), придбання засобів виробництва (садивного матеріалу, насіння, технологічного обладнання), покриття витрат на їх доставку та введення в експлуатацію модульної теплиці з урахуванням максимального розміру гранту:

- 0,4 - 0,6 гектара - 2 млн. грн;

- 0,8 - 1,2 гектара - 3,5 млн. грн;

- 1,6 - 2,4 гектара - 7 млн. грн.

При цьому до заяви обов’язково додається сканована копія проекту будівництва модульної теплиці з кошторисною документацією (відповідно до типового проекту), підписана особою, яка його розробила. Без сканкопії такого документу заяви НЕ розглядаються.

 

Джерело: ]]>Юридичний порадник для ВПО]]> - ]]>https://www.facebook.com/IDP.legal.aid/posts/pfbid0hnLBWZ4JpTeVhes8k3jQB...]]>

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)