Зміни до бюджету м.Сєвєродонецьк

08-12-2020

Відповідно до розпорядження керівника ВЦА м.Сєвєродонецьк від 07.12.2020 №1166 «Про внесення змін до міського бюджету м.Сєвєродонецька на 2020 рік» перерозподілено раніше виділені асигнування за рахунок коштів міського бюджету та внесено зміни до дохідної й видаткової частини міського бюджету за рахунок субвенцій з обласного бюджету.

Так, за рахунок коштів міського бюджету передбачено кошти на придбання веб-сервісу SMART CITY/SMART ГРОМАДА в сумі 828 750 грн. Проєкт «SMART CITY/SMART ГРОМАДА» розроблений відповідно до розпорядження КМУ від 20.09.2017р. № 649-р «Про схвалення Концепції розвитку електронного урядування в Україні» та направлений на створення «розумних» сервісів, орієнтованих на підвищення ефективності, автоматизації, стандартизації процесів управління органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та підприємств різних форм власності, побудові аналітично-інформаційних систем, програмно-апаратних комплексів, а також на створенні ефективних інформаційно-комунікаційних каналів. На першому етапі ВЦА планує запровадити електронний веб–сервіс Електронний контакт– центр – це комплексна система управління зверненнями громадян, яка надає можливість максимально ефективно обробляти та контролювати виконання звернень громадян, з можливістю для мешканців  робити звернення та контролювати їх виконання, отримувати будь – яку аналітичну інформацію, формувати звіти миттєво в режимі реального часу і отримувати рейтингування виконавців за будь якими критеріями (якість, кількість та інше).

Також передбачено асигнування на придбання снігоприбирачів в сумі 380 000 грн, на придбання шин для тролейбусів в сумі 194 200 грн, на капітальний ремонт (заміна віконних блоків спортивного залу) дитячого клубу «Підліток» за адресою: м.Сєвєродонецьк, пр. Гвардійський, 24 в сумі 32 760 грн.

Крім того, передбачено кошти на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по об’єкту «Будівництво споруди зі штучним льодом за адресою: м. Сєвєродонецьк, 73 мікрорайон» в сумі 12 528 грн,  на розробку проєктно-кошторисної документації по об’єкту «Реконструкція приміщення для центру соціально-психологічної допомоги, розташованого за адресою: вул.Гагаріна, 70-б»  в сумі 48 000 грн, на внесення змін до Детального плану територій 73 та 81 мікрорайону міста Сєвєродонецька на загальну суму 128 278 грн.

За рахунок субвенцій з обласного бюджету в міському бюджеті збільшено дохідну та видаткову частину на загальну суму 15 686 219 грн, в тому числі:

1. За рахунок субвенції з місцевого бюджету на забезпечення здійснення деяких заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARSCoV-2, за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету на 9 050 000 грн.;
  2. За рахунок іншої субвенції з місцевого бюджету на страхування медичних працівників закладів охорони здоров'я, які задіяні в наданні медичної допомоги пацієнтам з COVID-19, на 341 600 грн.;
  3. За рахунок субвенції з місцевого бюджету на забезпечення подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров'я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету, на 3 116 414 грн.;
  4. За рахунок субвенції з місцевого бюджету на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб – учасників АТО на суму 2 011 586 грн.;
  5. За рахунок субвенції з місцевого бюджету на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для осіб з інвалідністю І-ІІ групи, яка настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції для учасників АТО з інвалідністю І-ІІ на суму 1 166 619 грн.

Фінансове управління ВЦА м.Сєвєродонецьк