Змагання. Рекорди. Нагороди

28-02-2019

ФУТБОЛ

21.02.2019р. на спортивній базі КДЮСШ 4 наші хлопці продовжили участь у Відкритому турнірі з футзалу «Дитяча ліга Асоціації футзалу Луганської області» сезон 2018-2019р. Команда юнаків 2008-2009 років народження змагалися з командою ДЮСШ м. Лисичанська.

У першому таймі вихованці КДЮСШ 2 відвантажують у ворота суперника один м’яч. У другому таймі наші хлопці забивають ще один м’яч. Команді гостей так і не вдається забити жодного м’яча, і вони залишають поле, зазнаючи поразку з рахунком 2:0.

Команду підготував тренер-викладач Євген Сімбірьов.

Минулими вихідними в спортивній залі КДЮСШ 1 завершили участь у Відкритому турнірі з футзалу «Дитяча ліга Асоціації футзалу Луганської області» сезон 2018-2019р. юнаки КДЮСШ 2 2010-2011 років народження.

Змагались юні футболісти з командою  ДЮСШ м. Рубіжне. Атмосфера на початку гри була дружньою, але лише до свистка арбітра. На поле все було серйозно. Учасники показали відмінну фізичну підготовку і найвищу ступінь спортивного азарту. Поступатися просто так наші хлопці не збиралися, і рахунок вийшов на користь сєвєродончан 3:0.

Лідером за кількістю голів в іграх за турнірною таблицею стала команда вихованців КДЮСШ 2 (наймолодших футболістів відділення).

Результати всіх матчів можна подивитись на сайті: ]]>http://futsal.lg.ua/]]>  (ДИТЯЧА ЛІГА за віковими категоріями).

Команду підготував тренер-викладач Всеволод Семенов.

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

23-24 лютого у легкоатлетичному манежі стадіону «Металург» м. Бахмута відбувся Відкритий чемпіонат Донецької області  з легкої атлетики на честь ЗМС В. Підлужного серед юніорів, юнаків та дівчат 2002-2003, 2004 р.н. та молодші.

На урочистому відкритті змагань президент «Федерації легкої атлетики Донецької області» Віктор Лис привітав учасників змагань та побажав кожному показати свої найкращі результати.

У змаганнях взяли участь більше двох сотень юних спортсменів з 21 команди Донецької та Луганської області. Зокрема команди КДЮСШ №1 Бахмутської міської ради, ДЮСШ Дружківської міської ради, ДЮКФП-2 міста Краматорська, ДЮСШ м. Краматорська, комунального закладу «Лисичанська МДЮСШ», КДЮСШ №2 міста Сєвєродонецька, ЛОЛІФКС м. Кремінної, ДЮСШ м. Мирнограда, ДЮСШ м. Костянтинівки, ДЮСШ м. Торецька ОКДЮСШ м. Дружківки , КДЮСШ «Україна» м. Маріуполя, КЗ КДЮСШ «Олімпія», ОКДЮСШ «Колос», ДВУОР ім. С.Бубки, ЛОЛІФКС, КЗ КДЮСШ «Меотіда», ДЮСШ Бахмутського району та ДЮСШ м. Слов’янська.

Юні спортсмени КДЮСШ 2 проявили себе в різноманітних видах та завоювали 21 медаль різного ґатунку: 10 бронзових, 7 срібних медалей та лідерами стали:

Вадим Агафонов (60м – 7,2)

Артем Сурков (1000м – 2.58,9)

Валентин Остапенко (300м – 39,1)

Олександра Стрижак (потрійний стрибок – 10,75)

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями Федерації легкої атлетики Донецької області.

Підготували учасників змагань Микола Трембач, Станіслав Кулєш та Наталія Жепка.

ВАЖКА АТЛЕТИКА

Минулої п’ятниці в спортивній залі КДЮСШ 2 відбувся Відкритий чемпіонат м. Сєвєродонецька з важкої атлетики в особистому заліку. У змаганнях взяли участь спортсмени з Рубіжного, Кремінної та Сєвєродонецька.

Успішними були виступи:

Данила Стройкіна (вагова категорія 45кг)

Сергія Попова (вагова категорія 55кг)

Данила Запорожського (вагова категорія 61кг)

Костянтина Шахтіна (вагова категорія 67кг)

Давида Дикарєва (вагова категорія 73кг)

Станіслава Кулєша (вагова категорія 81кг)

Сарібека Мартиросяна (вагова категорія 96кг)

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради.

Підготували спортсменів Андрій Кравець та Микола Воденіков.

ВОЛЕЙБОЛ

22 лютого 2019 року у спортивній залі КДЮСШ 3 відбувся відкритий Чемпіонат Луганського обласного відділення (філії) КФВС МОН України з волейболу серед дівчат 2002 – 2003 р.н. і молодше. У змаганнях брали участь 8 команд (96 учасників) із міст: Рубіжне, Старобільськ, Сєвєродонецьк, Попасна, Новопсков, Новоайдар, Смолянинове.

У фіналі зустрілись:

- за ІІІ місце команди Старобільська та Рубіжного. З рахунком 2:0 перемогу здобули дівчата міста Старобільськ;

- перше місце команда тренера-викладача Юрія Колобова виборола у команди Новоайдару з рахунком 2:1.

Місця розподілись так:

І м       – КДЮСШ 3 м. Сєвєродонецьк;

ІІ м     – м. Новоайдар;

ІІІ м    – ДЮСШ м. Старобільськ

Команда-переможець та команди-призери були нагороджені грамотами. Всі гравці (чемпіони і призери) особисто були нагороджені грамотами та медалями ЛОВ КФВС МОН України.

ДЗЮДО

22-23 лютого 2019 року в м. Добропіллі (Донецької  області) відбувся чемпіонат Донецької області з дзюдо серед молоді до 21 року, юнаків та дівчат 2004-06, 2008-09 р.н. В змаганнях  взяли участь дзюдоїсти Донецької, Луганської областей. Усього - понад 200 спортсменів.

КДЮСШ 1 теж представила на цих змаганнях свою команду. Ярошевич Данило та Величко Матвій посіли 3 місця в своїх вагових категоріях.

САМБО

23-24 лютого 2019 року в Києві відбувся відкритий Всеукраїнський турнір «2й дитячий фестиваль Самбо» серед юнаків 2006-2011 р.н.

Вихованець КДЮСШ 1 Бурков Матвій посів 3 місце в ваговій категорії 30 кг.

Тренер дзюдоїстів Олександр Тарєльник.

БОКС

19-24 лютого 2019 року в Харкові  відбувся чемпіонат України з боксу серед юніорів. На чемпіонат з’їхалося понад 200 боксерів з різних куточків України.

До складу команди Луганської області входили і 2 вихованця з КДЮСШ 1. Рабочий Давид посів 5 місце у цьому турнірі.

Тренер Вадим Слєпньов.

Відділ молоді та спорту