Змагання. Рекорди. Нагороди

28-01-2020

ФУТБОЛ

25 січня вихованці КДЮСШ 2 продовжили участь у Чемпіонаті Луганської області з футзалу серед юнаків 2003-2004, 2007-2008, 2009-2010 р.н. (зональні змагання).

У ІІ турі юні футболісти КДЮСШ 2:

• 2003-2004 р.н. перемогли ДЮСШ м. Попасна з рахунком 4:1 (голи: Дмитро Носачев, Сергій Непомнящих, Роман Бондар);
  • 2007-2008 р.н. зіграли з ДЮСШ м. Новоайдар з нічийним рахунком 1:1 (голи: Микола Толочко);
  • 2009-2010 р.н. (основний склад) перемогли команду «Колос» Новоайдар з рахунком 10:1 (голи: Максим Мирошниченко, Захар Корнєв, Іван Сімбірьов, Дмитро Занін, Макар Гавриленко, Олексій Гнилицький);
  • 2009-2010 р.н. (другий склад) перемогли команду ДЮСШ Рубіжне (другий склад) з рахунком 3:0 (голи: Єгор Сальніков).

Команди підготували тренери-викладачі Всеволод Семенов, Євген Сімбірьов та Андрій Микитченко.

ГІМНАСТИКА СПОРТИВНА

24 і 25 січня в місті Рубіжне, у гімнастичному залі ДЮСШ №1, відбулась відкрита першість міста зі спортивної гімнастики, присвяченої 77-й річниці визволення м. Рубіжне від фашистських загарбників і пам’яті тренера Ратова О.М.

У рамках змагань за звання кращих змагалися представники Краматорська, Харкова, Фастова, Бахмута, Попасної, Києва, Лисичанська, а також Сєвєродонецька та Рубіжного. Усього – 95 дівчат і 86 юнаків.

Вихованці КДЮСШ 2 м.Сєвєродонецька поповнили скарбничку спортивних досягнень у багатоборстві за програмами:

Кандидат в майстри спорту  Діана Божко – ІІ місце;

I розряду Яна Романенко – ІІ місце;

ІІ розряду (2009-2010 р.н.): Анастасія Гончарова – ІІ місце та Владислава Шевченко – ІІІ місце;

III розряду (2010 р.н.): Варвара Тихомирова – І місце та Анна Гаркушина – ІІ місце;

I юнацького розряду Кіра Бершинська – І місце.

III розряду (2008 р.н.) - Михайло Кореневич – ІІІ місце;

II юн. розряду (2011 р.н.) Михайло Кореневич – ІІ місце.

Переможці та призери змагань в особистій першості були нагороджені грамотами і медалями.

Спортсменів підготували тренери-викладачі: Геннадій Шатохін, Катерина Данильченко та Любов Дорофеєва.

Інформація КДЮСШ-2 відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради

Кликните по изображению для просмотра в полном размере