Змагання. Рекорди. Нагороди

24-10-2019

Велоспорт

З 17 по 20 жовтня в м.Харків відбулись відкритий чемпіонат України з велосипедного спорту (індивідуальна гонка на час), Кубок України (індивідуальна групова гонка ІІІ етап) та Всеукраїнські змагання в естафеті. В заходах прийняли участь понад 110 спортсменів з семи областей: Дніпропетровської, Донецької, Луганської, Кіровоградської, Харківської, Черкаської та Чернігівської.

Вихованці КДЮСШ 2 в індивідуальній гонці на час та індивідуальній груповій гонці призових місць не здобули, але об’єднавшись з командою Донецької області в естафеті 4*35км:

Тетяна Боярчук стала срібною призеркою;

Анастасія Сініцька та Владислава Пікалова стали четвертими (їх команда була неповною);

Данило Сурженко та Олексій Самойлов стали переможцями.

Спортсменів підготували тренери-викладачі: Андрій Фурман та Євген Ігнатов.

Легка атлетика

Минулих вихідних на спортивній базі КДЮСШ 2 відбувся відкритий чемпіонат Луганської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2006 р.н. та молодші.

У змаганнях взяли участь понад 60 спортсменів з Лисичанська, Рубіжного, Щастя, Кремінної та Сєвєродонецька.

В командному заліку та естафеті серед юнаків і дівчат легкоатлети КДЮСШ 2 зайняли першу сходинку в особистому заліку:

Маргарита Ляшенко (штовхання ядра, стрибок у висоту), Даніела Гречишкіна (стрибок у довжину), Владислав Воєводін (стрибок у висоту, біг 60м з/б) та Гліб Ємець (300м, 600м) стали переможцями.

Маргарита Ляшенко (стрибок у довжину), Даніела Гречишкіна (60м), Захар Теличко (стрибок у висоту), Ростислав Хлапонін (600м) та Микита Батуров (стрибок у довжину) зайняли другу сходинку.

Гліб Ємець (60м), Ярослав Шамардін (стрибок у висоту), Валерія Лимар (600м, 300м), Ростислав Хлапонін (300м) та Алія Бєлєнькова (стрибок у довжину) вибороли бронзу.

Усі призери та переможці змагань були нагороджені грамотами та медалями .

Підготували спортсменів тренери-викладачі: Микола Трембач, Наталія Жепка та Станіслав Кулєш.

Гімнастика спортивна

З 16 по 18 жовтня в м.Хмельницькому в спорткомплексі ОЦФВУМ проходив відкритий чемпіонат Хмельницької області з гімнастики спортивної. В змаганнях прийняли участь понад 160 спортсменів з Донецької, Луганської, Київської, Одеської, Харківської, Хмельницької, Черкаської, Чернігівської  областей та м.Києва.

Юні гімнасти КДЮСШ 2:

Михайло Кореневич за програмою ІІІ спортивного розряду, Аріадна Білобородько за програмою І юнацького спортивного розряду (наймолодша учасниця змагань) стали переможцями.

Анастасія Гончарова за програмою ІІ спортивного розряду дійшла до фіналу, але отримавши травму була  відсторонена лікарем.

Підготували спортсменів тренери-викладачі: Геннадій Шатохін та Катерина Данильченко.