Змагання. Рекорди. Нагороди

20-11-2019

ВОЛЕЙБОЛ

15 листопада 2019 року у м. Сєвєродонецьк в ігровому залі КДЮСШ 3 проводився Кубок Луганської області з волейболу серед дівчат 2005-2006 років народження організаторами якого було Луганське обласне відділення (філія) КФВС МОНУ та обласна Федерація волейболу.

В змаганнях брали участь 9 команд (понад 100 спортсменів) з міст та районів Луганської області: Сєвєродонецьк (КДЮСШ 3); Рубіжне «Зеніт»; Старобільськ (ДЮСШ, «ОРЛЯ»); Новоайдар; Смолянінове; Марківка, Новопсков; Попасна.

Головний суддя змагань – Світличний Ігор; головний секретар – Нодиршоєва Зорина (тренер-викладач КДЮСШ 3 з волейболу)

За підсумками місця розподілилися так:

І місце            – «ОРЛЯ» м. Старобільськ;

ІІ місце           – ДЮСШ смт. Новоайдар;

ІІІ місце          –  Новопсков

Чемпіони та призери змагань були нагородженні медалями, грамотами та пам’ятними призами від Федерації волейболу Луганської області.

Легка атлетика

16 листопада 2019 року в легкоатлетичному манежі СК «Металург» м. Бахмут відбулась матчева зустріч Донецької області з легкої атлетики серед юніорів, юнаків та дівчат 2002-2003 р.н.

Відкривали змагання: віце-президент «Федерації легкої атлетики Донецької області», куратор легкої атлетики у Донецькій області Серорез Тетяна, відповідальний директор Відділення НОК України у Донецькій області Подопригора Дмитро, головний суддя змагань, суддя Національної категорії Скирда Ігор. Вони побажали спортсменам показати свої найкращі результати, встановити нові рекорди.

У змаганнях взяли участь юні спортсмени з різних куточків Донецької та Луганської області. Вихованці КДЮСШ 2 в особистих заліках завоювали:

шість золотих – Вадим Агафонов (біг 60м, 300м), Лілія Удовиченко (біг 60м), Ілля Утросін (потрійний стрибок) та Кирило Міненков (біг 1000м, 600м).

шість срібних – Данило Мерщанський (біг 300м), Анна Коломієць (біг 60м), Лілія Удовиченко (біг 300м), Артем Сурков (біг 600м), Данило Буряк (стрибок у довжину), Кирило Міненков (біг 300м).

та шість бронзових медалей – Павло Борисов та Анна Коломієць (біг 300м), Олександра Стрижак (стрибок у довжину, штовхання ядра), Ілля Утросін (стрибок у довжину) та Олександр Клименко (біг 60м).

Учасники змагань були нагородженні призами Відділення НОК України в Донецькій області, грамотами та медалями управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.

Підготували спортсменів тренери-викладачі: Микола Трембач, Наталія Жепка та Станіслав Кулєш.

Відділ молоді та спорту