Змагання. Рекорди. Нагороди

20-05-2019

САМБО

12 травня   2019 року в м. Лисичанськ  відбувся Чемпіонат Луганської області з боротьби самбо серед юнаків старшого віку.

В змаганнях взяли участь найсильніші спортсмени регіону .

Вихованці КДЮСШ 1 в котрий раз гідно виступили на цих змаганнях.

1 м - Макешин Назар, Кісільов Олег, Рісухін Богдан.

2 м - Тулінов Тімур

3м - Бєлов Віталій, Сироватка Микита, Кулішов Денис та Галенко Матвій.

Цього ж дня в Лисичанську відбувся відкритий чемпіонат міста з боротьби самбо серед молодших юнаків та дівчат (2009 р.н. та молодше)

1 м - Ярошевич Данило, Бурков Матвій, Шевченко Микита, Мартовицький Олексій та Величко Матвій

2 м - Мартовицький Михайло та Боровський Назар

3 м - Макешин Захар, Щербак Микита та Бутко Мілана

ДЗЮДО

З 11 по 12 травня 2019 р. в м. Суми відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо «Кубок Перемоги»

На цей турнір прибуло понад 1000 дзюдоїстів з усієї України.

Вихованець КДЮСШ 1 Щербак Ілля посів 3 місце.

Тренер Олександр Тарєльник

ТЕНІС

З 06 по 10 травня 2019 року в м. Ізмаїлі відбувся Всеукраїнській тенісний турнір «Червона рута на призи dsms vienna» .

Турнір має першу категорі. Участь взяли понад 60 учасників до 14 років.

Стрижак Олеся посіла 1 місце в одиночному розряді, обігравши в фіналі тенісистку з Сєвєродонецька . В парному розряді Олеся посіла 2 місце.

Веревська Аня посіла 2 місце в одиночному розряді і 1 місце в парному.

Ібрагімова Каміла в парному розряді виборола бронзову медаль.

ПЛАВАННЯ В ЛАСТАХ

У плавальному басейні «Садко» 8 травня 2019 р. відбулась Першість ДЮСШ ВВС «Садко» з плавання в ластах, присвячена Дню перемоги.

У змаганнях брали участь 53 наймолодших спортсменів школи: 2009р.н. і молодше.

Переможцями на дистанції 50м плавання в біластах стали Кошова Мирослава 2010 р.н.  і Щербак Єгор 2009р.н.  Серед призерів: Толстокорова Тетяна, Шітілова Дар’я, Огданський Іван, Чумак В'ячеслав.

Ряд спортсменів поліпшили свої спортивні результати. Було виконано:

2 - ІІ-х спортивних розряди, 3 - ІІІ-х спортивних розряди і 5 юнацьких розрядів.

ФУТБОЛ

9 травня на спортивній базі КДЮСШ 4 відбулась товариська зустріч з міні-футболу серед юнаків 2011-2012 років народження між вихованцями КДЮСШ 2 та КДЮСШ 4, присвячена Дню перемоги.

У першому таймі суперники зіграли на «нуль», друга половина гри пройшла у рівній боротьбі та закінчилась з нічийним рахунком 4:4.

Команду підготував тренер-викладач Всеволод Семенов.

Нещодавно на запасному полі стадіону КДЮСШ 2 відбувся Чемпіонат Луганської області з футболу 2018-2019 р. серед юнаків 2006-2007 р.н. (зональні змагання 2 коло).

Незважаючи на випробування дощем хлопці КДЮСШ 2 перемогли суперників з ГДЮСШ Лисичанська з рахунком 4:0.

Переможні голи були забиті: Іваном Козаченком, Миколою Толочком та 2 голи – Олександром Старченком.

Команду підготував тренер-викладач Андрій Микитченко.

Днями вихованці КДЮСШ 2 брали участь у Чемпіонаті Луганської області з футболу 2018-2019р. серед юнаків 2006-2007 р.н. та 2008-2009 р.н. (зональні змагання 2 коло).

Юнаки 2006-2007 р.н. приймали команду ДЮСШ м. Рубіжне вдома і здобули перемогу с рахунком 3:0.

Хлопці 2008-2009 р.н. грали на виїзді у м. Попасна. Відстояли дві переможні гри: з командою ДЮСШ м. Рубіжне – 1:0; з командою ГДЮСШ м. Лисичанськ – 2:0.

Голи були забиті Микитою Кара, Костянтином Шамугія, Миколою Толочком, Євгеном Боярчуком, Даніїлом Літвіновим.

Команди тренують тренери-викладачі Євген Сімбірьов та Андрій Микитченко.

ВЕЛОСПОРТ

11-12 травня у м. Куп'янськ проходили водночас Чемпіонат України (спринт) І тур та Кубок України І тур з велосипедного спорту ВМХ. У змаганнях брали участь понад 100 спортсменів з Харківської, Чернівецької, Луганської областей та м. Києва.

Перегони видались дуже складними через погодні умови, але вони не завадили вихованцям КДЮСШ 2 Олексію Самойлову стати п’ятим, Владиславі Пікаловій завоювати бронзу у І етапі Кубку України.

У  І турі Чемпіонату України (спринт) Владислава Пікалова стала четвертою.

Спортсменів підготував тренер-викладач Андрій Фурман.

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

10-11 травня на стадіоні КДЮСШ 2 відбувся Чемпіонат Луганської області з чотириборства серед юнаків 2006 р.н. та молодші. У змаганнях брали участь команди з Сєвєродонецька, Станиці Луганської та Лисичанська. Програма чотириборства складалась з бігу на 60 метрів, стрибка у довжину, метання м’яча та кросу.

Учасників змагань привітала чемпіонка Світу та Олімпійських ігор, віце-призедент ФЛА Луганської області Ольга Бризгіна і побажала вдалих стартів.

У командному заліку наші легкоатлети завоювали 2 кубки: серед ДЮСШ та серед міст, районів та ОТГ.

В особистому заліку Владислав Шустов став переможцем, Гліб Ємець, Маргарита Ляшенко та Анастасія Платонова завоювали ІІ місце, Анастасія Радіонова стала бронзовою призеркою.

Підготували спортсменів тренери-викладачі: Микола Трембач, Наталія Жепка, Станіслав Кулєш.

11-12 травня на стадіоні «Металург» у м. Бахмут відбувся Кубок Донецької області. У змаганнях брали участь понад 200 спортсменів Донецької та Луганської областей.

На урочистому відкритті змагань президент «Федерації легкої атлетики Донецької області» Віктор Лис привітав учасників змагань та побажав кожному показати свої найкращі результати.

Програма змагань складалась з бігу на 100, 200, 400, 800, 1500, 3000, 10/110м з/б, стрибків у довжину, потрійному, с жердиною та висоту, метанні молота, диска, списа та штовханні ядра.

Переможцями стали: Ігнат Комплектов в бігу на 400м, Артем Сурков в бігу на 1500м та стрибку у висоту.

Срібним призером став Данило Мерщанський в бігу на 100м.

Бронзу здобули: Данило Мерщанський в бігу на 200м, Вадим Агафонов в бігу на 100м, Валентин Остапенко в бігу на  800 та 400м, Артем Сурков у стрибках у довжину.

Підготували спортсменів тренери-викладачі:  Наталія Жепка, Станіслав Кулєш.

Відділ молоді та спорту

Кликните по изображению для просмотра в полном размере