Змагання. Рекорди. Нагороди

18-10-2019
Категорія:

Легка атлетика

Минулої п’ятниці у м. Старобільськ пройшов чемпіонат Луганської області з легкоатлетичного кросу. У змаганнях взяли участь легкоатлети з Кремінної, Сєвєродонецька, Старобільська, Лисичанська, Біловодська та Станиці Луганської.

Дощова погода не завадила вихованцям КДЮСШ 2 привезти додому трофеї:

У командному заліку наші вихованці стали бронзовими призерами та переможцями в естафеті 4*500м.

В особистому заліку:

Всеволод Шустов (500м), Гліб Ємець (1000м), Сергій Митрохін (8000м) та Надія Скурідіна (5000м) стали переможцями.

Анна Коломієць в дистанції 3000м здобула срібло.

Валентин Остапенко та Аріна Коротун в бігу на 3000м вибороли бронзу.

Підготували спортсменів тренери-викладачі: Микола Трембач, Наталія Жепка, Станіслав Кулєш.

Футбол

13 жовтня до Дня захисника України та Дня українського козацтва на спортивній базі КДЮСШ 2 відбувся 6 тур І кола чемпіонату України з футболу серед команд дитячо-юнацьких спортивних закладів сезону 2019-2020 років (І ліга).

Це перший захід такого рангу, що відбувається на стадіоні «Хімік» за останні 10 років.

В поєдинку зустрілись команди «Луганщина» (ЛОЛІФКС Кремінна) та «Барса» (ОЛІСП Суми).

В віковій групі U 17 50% складу - вихованці КДЮСШ 2, які були направлені до Луганського обласного ліцею-інтернат фізичної культури і спорту для підвищення рівня спортивної майстерності Володимир та Олександр Мамаєви, Микита Шумейко, Кирило Абрамов та Роман Бондарь. Команда здобула перемогу з рахунком 4:0.

Юнаки вікової групи U 15 також вибороли перемогу з рахунком 2:0.

Гімнастика спортивна

Напередодні святкування Дня захисника України у м. Рубіжне відбувся Відкритий чемпіонат Луганської області з гімнастики спортивної серед юніорів. У змаганнях брали участь понад 40 спортсменів з Сєвєродонецька, Рубіжного, Лисичанська та Кремінної.

Серед хлопців наші вихованці посіли третю та серед дівчат другу сходинки.

3 місце - Діана Божко

До Луганського обласного ліцею-інтернат фізичної культури і спорту для підвищення рівня спортивної майстерності за останні два роки було направлено п’ять  вихованців: Кирило Нікітін, Михайло Левчук, Микита Вольвач,  Віктор Богданов та Іван Чекригін.

Спортсменів підготували тренери-викладачі Катерина Данильченко, Геннадій Шатохін та Любов Дорофеєва.

Велоспорт

12-13 жовтня 2019 року на трасах у м. Сєвєродонецьк (лісовий масив «Лісова дача» та гаражного кооперативу «Хімік», біля  селища Сиротине) відбувся Чемпіонат Луганської області з велосипедного спорту (маунтенбайк). У чемпіонаті взяли участь шість команд ЛОЛІФКС Кремінна, КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк, «Олімпійська Надія» Кремінна, ЛОШВСМ Кремінна, СК «Зеніт» Рубіжне.

Змагання проводились за двома дисциплінами: індивідуальна гонка 2,5км та крос-кантрі за віковими категоріями.

В індивідуальній гонці:

Данило Сурженко, Олексій Самойлов, Тетяна Боярчук, Анастасія Сініцька та Владислава Пікалова стали переможцями.

Данило Давиденко, Дмитро Антіпов, Катерина Хорунжая та Діана Колісник здобули срібло.

Дмитро Жепка, Матфій Коробка та Дарина Гетьман стали бронзовими призерами.

В гонці крос-кантрі:

Олексій Самойлов, Тетяна Боярчук та Владислава Пікалова здобули золото.

Данило Давиденко, Дмитро Антіпов, Данило Сурженко та Діана Колісник стали срібними призерами.

Дмитро Жепка, Дмитро Лозовий та Дарина Гетьман вибороли бронзу.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами і медалями управління молоді та спорту Луганської ОДА.

Спортсменів підготували тренери-викладачі Андрій Фурман та Євген Ігнатов.