Змагання. Рекорди. Нагороди

09-10-2019

Футбол

05 та 06 жовтня 2019 року вихованці КДЮСШ 2 брали участь у Чемпіонаті Луганської області з футболу 2019-2020р. серед юнаків 2007-2008, 2009-2010 рр.н.

Юнаки 2007-2008 р.н.  відвідали  Лисичанськ та здобули перемогу над господарями з рахунком 0:2.

Найменші вихованці 2009-2010 р.н. (другий склад) відвідали м. Старобільськ, зігравши з командою Марківки з нічийним рахунком 1:1.

Голи забили Костянтин Шамугія, Олексій Петров та Дмитро Балашов.

Команди тренують тренери-викладачі Євген Сімбірьов та Всеволод Семенов.

Легка атлетика

5-6 жовтня 2019 року на стадіоні СК «Металург» м. Бахмут відбувся Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на призи МСМК А. Єфремової серед юнаків та дівчат 2002- 2003, 2004 років народження та молодші.

У змаганнях взяли участь юні спортсмени з Донецької та Луганської областей. Сєвєродонецьк представляла команда  КДЮСШ №2.

Вихованці КДЮСШ 2 в особистих заліках завоювали:

• дві золоті - Маргарита Ляшенко та Ілля Утросін (потрійний стрибок);
  • три срібні - Валентин Остапенко (біг 400м),  Даніела Гречишкіна (стрибок у довжину) та Ілля Утросін (стрибок у довжину);
  • п’ять бронзових медалей - Едуард Шумський  (біг 100м, 200м),  Данило Буряк (стрибок у довжину),  Олександр Клименко (стрибок у довжину) та Маргарита Ляшенко (стрибок у довжину).

Усі призери та переможці змагань були нагороджені грамотами та медалями.

Підготували спортсменів тренери-викладачі: Микола Трембач, Наталія Жепка та Станіслав Кулєш.

ТЕНІС

З 01-05 жовтня 2019 року в м. Чорноморську  відбувся тенісний турнір ITF серед дорослих.

Вихованка КДЮСШ 1 Лисих Ірина посіла 2 місце в парі.

Тренер Максим Сєвєрченко

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС

З 01-05 жовтня 2019 року в м. Чернігові  відбувся І тур клубного Чемпіонату України з тенісу настільного серед жіночих команд «Супер Ліга» сезону 2019-2020 рр.

Команда Луганської області, до складу якої увійшли і вихованці КДЮСШ 1 Шередега Софія та Тертична Марія, посіла 4 місце.

Тренер Олександр Мінін.

КАРАТЕ

З метою популяризації карате, здорового способу життя та налагодження дружних зв’язків між регіонами обласною федерацією карате JKS була проведена відкрита першість клубів Луганської області на базі СЗШ № 8 м. Сєвєродонецька.

У змаганнях взяли участь спортсмени зі всієї області: Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кремінна,  Рубіжне,  Старобільськ. У заході взяли участь понад 150 дітей-спортсменів.

Вихованці відділення карате КДЮСШ 4 вдало показали себе у своїх вікових категоріях і вибороли: 9 золотих, 11 срібних, 6 бронзових.

Відділ молоді та спорту

Кликните по изображению для просмотра в полном размере