Змагання. Рекорди. Нагороди

06-02-2019

Футбол

02.02.2019р. на спортивній базі КДЮСШ 3 пройшов Відкритий обласний турнір з футзалу пам’яті С.М.Горковенка серед юнаків 2008-2009 р.н. Ініціаторами турніру стала Луганська обласна федерація футболу. На турнір прибули позмагатися чотири команди: «Прорив» та КДЮСШ 2 м. Сєвєродонецьк, ДЮСШ м. Сватове, ФК «Мрія» м. Куп'янськ.

Наші хлопці провели дві переможні гри, обіграв команду «Прорив» з рахунком 2:0 та ДЮСШ м. Сватове з рахунком 3:0, а ось з командою ФК «Мрія» м. Куп'янськ довелося поборотись і, поступившись на останніх хвилинах перемогою з рахунком 0:1, посів друге турнірне місце.

Найкращим гравцем турніру визнали Івана Сімбірьова.

Переможці та призери турніру були нагороджені грамотами та медалями.

Команду тренує тренер-викладач Євген Сімбірьов.

03.02.2019р. команди-юнаків провели третій тур Чемпіонату Луганської області з футзалу 2019 серед команд-юнаків 2006-2007, 2008-2009 років народження. Наші хлопці зустрічались з командами «Прорив» м. Сєвєродонецьк за віковими групами.

2006-2007 р.н. перемогли суперників з рахунком 8:2.

2008-2009 р.н. здобули перемогу з рахунком 5:0.

Юнаків тренують Андрій Микитченко та Євген Сімбірьов.

Легка атлетика

28-30.01.2019р. в м. Суми відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші у приміщенні. В змаганнях брали участь 680 спортсменів з 24 областей та м. Києва.

Вихованці відділення представляли КДЮСШ 2 і посіли 19 командне місце з 41 можливих. Змагання  видалися дуже складними. Кількість суперників та їх майстерність тримали наших вихованців під напругою. Данило Мерщанський посів 11 місце в бігу на 200м та підтвердив виконаний нещодавно на чемпіонаті Донецької області норматив І спортивного розряду. Тимур Василенко також здобув 11 місце в стрибках у довжину.

Спортсменів підготували Станіслав Кулєш та Микола Трембач.

Дзюдо

01-02 лютого 2019 року в м. Миколаївка відбувся чемпіонат Донецької області з дзюдо серед молоді до 23 років, юнаків та дівчат 2006-07, 2009-10 р.н.

В турнірі взяли участь  команди Донецької, Луганської та Харківської областей. Усього - понад 120 спортсменів. Вихованці КДЮСШ 1 також виступили на цих змаганнях.

У команди КДЮСШ 1 одна золота медаль в Аскерова Руслана.

2 місця здобули: Величко Максим, Макешин Назар, Бурков Матвій.

5 бронзових медалей вибороли Бєлов Віталій, Галенко Матвій, Ярошевич Данило, Дашдаміров Рамі та Мартовицький Олексій.

Тренер - Олександр Тарєльник

Кікбоксінг

02 лютого 2019 року у м. Сватове відбувся відкритий турнір на кубок міського голови міста Сватове з кікбоксінгу у розділі лоу-кік.

У турнірі взяли участь команди Луганської області. Усього - понад 70 спортсменів.

У команди КДЮСШ 1 6 золотих медалей. Їх володарями стали Троценко Дмитро, Полупан Данило, Гузенко Кирило, Шовген Іван, В’юхов Георгій, Слюсаренко Владислав.

Сім срібних медалей вибороли Борисов Микита, Урбанський Микита, Деменок Михайло, Дуднік Данило, Витошко Матвій, Манець Назар, Петишев Ярослав.

4 бронзи здобули Редін Володимир, Ануфрієв Данило, Луньов Микита та Сербка Марко.

В КДЮСШ 1 секція кікбоксінгу відкрилася 2 року тому, а отже для більшості спортсменів цей турнір був першим.

Тренери: Едуард Савотченко та Юліан Андрієвський.

Плавання в ластах

21-22 січня в м. Харкові проходив Кубок Харківської області з плавання в ластах. Змагалися понад 120 спортсменів 10-ти команд з 5 областей України.

Від Сєвєродонецька брали участь 22 учнів СДЮСТШ ВВС «Садко». Всього наші спортсмени привезли 44 медалі, з них 9 золотих, 18 срібних і 17 бронзових.

Переможцями змагань стали:

в категорії «С» - Ковальчук Вікторія (2 золоті медалі), Григор’єв Ярослав (1 золота медаль).

в категорії «Д» - Черенок Олексій (1 золота медаль).

в категорії «Е» - абсолютною чемпіонкою серед дівчат стала Федорова Анастасія (4 золоті медалі), серед хлопчиків 1 золота медаль у Сущенко Сергія.

Серед призерів - Трофименко Ілля, Мінчук Гордій, Шестаченко Дмитрій, Корнілов Гліб, Асєєв Артур, Андрєєв Іван, Банніков Михайло, Перепелиця Єлизавета, Семикоз Уляна, Решетнякова Милослава, Бай Ганна, Штогрина Лілія, Афанасенко Валерія.

Підготували спортсменів до змагань тренери-викладачі - Ковальчук О.П., Ковальчук О.В., Борисов Я.О., Полчанова Т.А., Сурков Ю.А., Васькіна Т.Б.

Відділ молоді та спорту