Ви тут:

Жителями Луганської області подано 36341 інформаційне повідомлення про пошкоджене/знищене нерухоме майно

05-06-2023
Категорія: 

Як ]]>повідомляє Департамент економомічного розвитку та зовнішньоекономічної  діяльності ЛОВА]]>, станом на 02.06.2023 жителями Луганської області подано 36341 інформаційних повідомлень (ІП) про пошкоджене/знищене нерухоме майно.

Військовими адміністраціями територіальних громад опрацьовано 15125 ІП.

Із них 12220 ІП прив'язані до об'єктів Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації (РПЗМ).

2905 ІП не підлягають обробці (через дублювання, некоректні дані, зокрема щодо адреси, власника майна тощо).

Усього до РПЗМ внесено 14086 об’єктів нерухомого майна, у тому числі 5874 будівлі, 8212 приміщень.

В департаменті нагадують, що тільки наявність у РПЗМ даних про пошкоджене чи знищене майно дасть можливість власнику отримати допомогу на його відновлення, компенсацію чи відшкодування в разі його знищення.

Подати ІП можна через засоби Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, з використанням мобільного додатка Порталу Дія або через адміністратора центру надання адміністративних послуг чи нотаріуса.

Коректна та якомога повна інформація, вказана подавачами в ІП, суттєво прискорить його опрацювання.

Якщо власники пошкодженого/знищеного нерухомого майна вже подавали ІП з коректними даними, повторно його подавати не потрібно – це тільки уповільнить обробку інших ІП.

 

За інформацією: Департамент економомічного розвитку та зовнішньоекономічної  діяльності ЛОВА - ]]>https://www.facebook.com/economyloga/posts/pfbid0zWmTtxpCSKGx9MFNwxUaLEz...]]>

Рейтинг: 
Голосов пока нет