Ви тут:

Засідання виконкому

27-03-2019
Категорія: 

Члени виконкому зібрались на засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради 26 березня, щоб розглянути понад 60 питань та прийняти відповідні рішення. Головував на засіданні заступник міського голови Олександр Ольшанський.

Більш детально про деякі з рішень цього засідання розповів керуючий справами виконкому Юрій Журба: «За багаторічну самовіддану і плідну працю, високий професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності за доручену справу та з нагоди 50-річчя від дня народження члени виконкому прийняли рішення про нагородження Почесною грамотою виконкому Вячеслава Вікторовича Суханова, Сєвєродонецького міського військового комісара, підполковника.

Членами виконкому взято до відома інформацію робочої групи «Про хід виконання Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» в м. Сєвєродонецьку в 2018 році» взяти до відома.

В інформації зокрема зазначається, що станом на 31.12.2018 року у м. Сєвєродонецьку зареєстровано 4304 ветеранів війни, у т.ч. 340 осіб з інвалідністю внаслідок війни, 2549 учасників бойових дій (у тому числі 41 учасник бойових дій у період Другої світової війни 1941-1945 років, яким виповнилося 85 років і більше), 412 осіб, на яких поширюється дія Закону, 1003 учасника війни (ст. 9).

За 12 місяців 2018 року ветеранам війни було видано ліків за пільговими рецептами на суму 581571,09 грн.

У місті Сєвєродонецьку сто відсотковий безоплатний проїзд надається міським електротранспортом, а саме комунальним підприємством «Сєвєродонецьке тролейбусне управління». За 2018 рік міським електротранспортом перевезено 13,02 млн. осіб пільгових категорій громадян міста.

У місті щорічно проводиться медичне обстеження і диспансеризація із залученням необхідних спеціалістів. Всього на обліку в лікувальних закладах знаходиться 2109  ветеранів війни. Амбулаторно проліковано в 2018 році 2009 осіб. Стаціонарне лікування отримали  739 особи.

В стаціонарних відділеннях КУ «СМБЛ» виділені палати для осіб з інвалідністю внаслідок війни і учасників бойових дій.

В санаторно-курортних закладах проліковано 43 ветерана війни.

В обласному госпіталі ветеранів війни проліковано 53 особи; в стаціонарах на дому – 1261 особа; в денних стаціонарах – 753 особи.

Особи з інвалідністю внаслідок війни мають право на позачергове безоплатне встановлення квартирних телефонів і 50% знижку з абонентської плати за користування квартирним телефоном, а інваліди Великої Вітчизняної війни та війни з Японією мають право на 100 % знижку з абонентської плати за користування квартирним телефоном.

Станом на 01.01.2019р. цим правом користуються 955 ветеранів війни.

Станом на 01.01.2019р. територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на безплатній основі обслуговується 733 ветерана війни.

За 2018 рік разова грошова допомога ветеранам війни з нагоди 9 Травня виплачена 7225 ветеранам війни на суму 8960800 грн.  в т.ч.:

  • 627 особам з інвалідністю внаслідок війни;
  • 4583 учасникам бойових дій;
  • 1340 учасникам війни (ст.9);
  • 675 особам, на яких поширюється дія Закону.

При розгляді цього питання було надано протокольне доручення більш детально приділити увагу у 2019 році виконанню норм Закону стосовно права на забезпечення жилою площею осіб з інвалідністю внаслідок війни та осіб, на яких поширюється дія Закону, а також учасників бойових дій та учасників війни.

З метою забезпечення повноцінного відпочинку та оздоровлення дітей у літній період, створення належних умов для культурно-виховної, спортивної роботи, організації якісного медичного обслуговування та харчування дітей, виконком Сєвєродонецької міської ради прийняв рішення про організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку.

Цим рішенням виконком затвердив мережу дитячих закладів  оздоровлення та відпочинку, до якої увійшли:

1. Табір з денним перебуванням при 20-ти ЗНЗ відділу освіти та на базі СМ ЦДЮТ.

2. Табір з денним перебуванням при 3-х КДЮСШ відділу молоді та спорту.

3. Табір з денним перебуванням при СДЮСТШ ВВС «Садко».

4. Табір з денним перебуванням при 5-х клубах за місцем проживання СДЮК «Юність».

Майданчики відпочинку:

1. Сєвєродонецький міський центр дитячої та юнацької творчості.   

2. Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.        

3. Станція юних техніків.                                      

4. Сєвєродонецький міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

5. ДЮСШ № 1 відділу освіти.

6. С ДЮК «Юність» - при 5-х клубах.

7. Відділ молоді та спорту – при 3-х КДЮСШ та на базі «Садко».

Затверджено склади Координаційної ради з питань  оздоровлення та відпочинку дітей влітку, Робочої групи для оперативного вирішення питань оздоровлення та відпочинку дітей влітку, Комплексної групи з забезпечення контролю за дотриманням безпечних умов для життя та здоров’я дітей, які перебувають у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку міста Сєвєродонецька (голова – заступник міського голови, начальник відділу кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування Ірина Степаненко).

Керівникам дитячих  закладів оздоровлення та відпочинку доручено звернути увагу на забезпечення санітарно-епідеміологічного, технічного, протипожежного обстеження дитячих  закладів, профілактичне медичне обстеження персоналу та створити здорові і безпечні умови відпочинку і оздоровлення дітей.

КП «Комбінат шкільного харчування» буде забезпечувати організацію гарячого харчування у їдальнях закладів загальної середньої освіти для вихованців таборів з денним перебуванням відділу освіти, відділу молоді та спорту, СДЮК «Юність», згідно з затвердженою мережею дитячих закладів оздоровлення та відпочинку влітку.

Управлінню праці та соціального захисту населення Сєвєродонецької міської ради здійснити придбання путівок для оздоровлення дітей пільгових категорій (дітей з інвалідністю, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених сімей) за кошти, передбачені міською цільовою Комплексною програмою “Оздоровлення та відпочинок дітей” на відповідний рік.

 Серед іншого прийняті рішення про надання  містобудівних умов та обмежень для проектування об'єкта будівництва, продовження терміну дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами, про встановлення режиму роботи деяких об’єктів, про захист прав малолітніх, у тому числі про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів тощо».

 

Рейтинг: 
Средняя: 5 (3 оценок)
751
0