Засідання виконкому

12-05-2016

Майже 20 питань містив порядок денний чергового засідання виконавчого комітету, яке відбулося 11 травня.

На засіданні було затверджено склад комісії з призначення соціальних допомог, виходячи з конкретних обставин, що склалися у сім’ї, у новій редакції.

На виконання Комплексної міської цільової програми «Турбота» на 2016-2017 роки членами виконкому міської ради ухвалені рішення щодо надання одноразової грошової допомоги:

• головам первинних організацій ветеранів війни та праці до Дня Перемоги;
  • особам, яким виповнилося 100 і більше років;
  • малозабезпеченим родинам, у яких член родини під час служби у збройних силах отримав інвалідність;
  • сім'ям воїнів, загиблих в Афганістані;
  • матеріальну допомогу громадянам м. Сєвєродонецька на поховання;
  • інвалідам війни з числа учасників бойових дій в локальних конфліктах;
  • вдовам померлих учасників бойових дій (в локальних конфліктах), які за життя стали інвалідами;
  • вдовам померлих внаслідок аварії на ЧАЕС.

Зокрема, було прийнято рішення про реєстрацію Додаткової угоди №16 від 21.04.2016 р. до Концесійного договору №1 від 02.07.2009 р. на об’єкт комунальної власності територіальної громади м. Сєвєродонецька Луганської обл. – цілісний майновий комплекс КП «Сєвєродонецькводоканал».

На засіданні затверджений план проведення міських заходів, присвячених Дню Європи в Україні.

Серед інших розглядалися питання про захист прав малолітніх та про встановлення режиму роботи деяких об’єктів тощо.

Інформація відділу внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міськради