Ви тут:

Засідання штабу щодо підготовки до осінньо-зимового періоду

07-06-2019
Категорія: 

5 червня під головуванням в.о. міського голови Вячеслава Ткачука та першого заступника міського голови Олега Кузьмінова відбулося перше засідання штабу з контролю за ходом виконання «Заходів з підготовки житлового фонду, об’єктів соцкультпобуту та інженерних комунікацій до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років».

На засіданні розглянуто низку питань, пов’язаних з газопостачанням, станом ремонтних робіт і графіком їх виконання. Заслухано інформацію керівників теплопостачальних підприємств.

Вячеслав Ткачук відмітив досить високий рівень підготовки до осінньо-зимового періоду КП «СТКЕ» (генеральний директор Андрій Гавриленко) та КНП «Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня» (генеральний директор Роман Водяник).

Щодо ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ» зазначено, що підприємство має низький фінансовий стан, наявна заборгованість за спожитий природний газ - 200,0 млн. грн. Крім того, низька оплата населення за централізоване теплопостачання (заборгованість населення 156,0 млн. грн., заборгованість юридичних осіб 10,0 млн. грн.), заборгованість «Енергоринку» перед підприємством 100,0 млн. грн.), що не дає. в свою чергу, можливості ТЕЦ вести стабільну підготовку до осінньо-зимового періоду.

Вячеслав Ткачук надав доручення підготувати звернення до мешканців міста, які мають заборгованість за спожите тепло щодо її погашення. Це надасть можливість своєчасно підготуватися до опалювального сезону та здійснити передплату за природний газ. 

Одне з питань стосувалося незадовільної роботи голів ОСББ з питання перевірки, прочистки димовентиляційних каналів та ремонту оголовків будинків.

Крім того, підіймалося питання щодо різкого зростання цін та тарифів на енергоресурси в Луганській області для підприємств різних форм власності, що відповідно змушує їх підіймати ціни на свої послуги.

Розглядалося і питання щодо придбання для міста чергової партії необхідної спецтехніки: автокрану, екскаватору та автовишки.

За результатами засідання прийнято ряд протокольних доручень із зазначенням термінів їх виконання.

 

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (2 оценок)
502
0