Засідання робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості Сєвєродонецької міської громади

11-11-2022

Днями у змішаному форматі (офлайн та онлайн) відбулось засідання робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості Сєвєродонецької міської громади. Очолює цю групу - в.о. першого заступника керівника Сєвєродонецької міської ВЦА Тетяна Верховська.

На початку заходу з вітальним словом про мобілізацію громад та формат робочої групи після 24 лютого 2022 року виступила мобілізаторка громад Луганської області, ПРООН Аліна Лебедєва. До заходу також долучився координатор з громадської безпеки та соціальної згуртованості Роман Хащенков.

Голова робочої групи, в.о. першого заступника керівника Сєвєродонецької міської ВЦА Тетяна Верховська розпочала засідання інформацією про роботу гуманітарного хабу Сєвєродонецької громади та розповіла про міні ініціативу від активних громадян Сєвєродонецької громади про створення комьюніті хабу за підтримки Сєвєродонецької МВЦА.

Також уваги потребувало питання безпеки дітей в умовах бойових дій та тимчасової окупації Луганської області. Про це доповіла начальник відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Луганській області Олена Ткачова.

Комунікаційниця УПП в Дніпропетровській області Єлизавета Князєва та заступник начальника Сєвєродонецького РУ ГУ ДСНС України у Луганській області Геннадій Парасотка розповіли про діяльність своїх структур щодо роботи з ВПО з Луганської області.

Керівниця ініціативної групи Олена Небеська розповіла про реалізацію міні Проєкту «Створення безпечного простору для сімей ВПО у Притулку для переселенців ,створеного при підтримці Луганської ОДА». Ще один міні Проєкт «Створення Волонтерського Хабу «Луганщина – це Україна» довела до відома присутніх голова громадської спілки «Асоціація ОГС Луганської області» Олена Агафонова.

Завершила порядок денний лідерка мережі робочих груп Луганської області Ірина Гарбуз.