Засідання постійної комісії міської ради з питань планування бюджету та фінансів

22-08-2018

21 серпня 2018 року засідала постійна комісія міської ради з питань планування бюджету та фінансів. Крім членів депутатської комісії, були присутні керівництво міста, депутати міської ради та керівники всіх головних розпорядників бюджетних коштів, керівники комунальних підприємств.

Начальник фінуправління Марина Багрінцева звітувала про стан виконання бюджету на 1 серпня 2018 року та існуючі можливості його використання, а саме про наявних фінансовий ресурс, можливий для використання та розподілення розпорядникам на нагальні потреби міста.

Зокрема, було зазначено, що за пропозиціями розпорядників фінансовим управлінням міськради було сформовано переліки бюджетних запитів і спрямовано на розгляд цієї комісії.

Окремо акцентовано увагу на зверненні народного депутата України Сергія Шахова щодо виділення коштів задля фінансування Дитячо-юнацького комплексу «Юність» та усунення порушень протипожежної безпеки.

Голова постійної комісії міської ради з питань планування бюджету та фінансів Ігор Бутков запропонував при перерозподілі коштів визначити пріоритетні напрямки, серед яких фінпідтримка комунальних підприємств, потреби головних розпорядників бюджетних коштів та інші нагальні проблемні питання.

Перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв зауважив, що дотепер керівники комунальним підприємств розраховували лише на бюджетні кошти (фінансову підтримку з міського бюджету), і з кожним роком ця підтримка зростає: 2016 – 27 706,0 тис. грн., 2017 – 45 729,0 тис. грн., 2018 – 54 381,4 тис. грн., і до кінця 2018 року комунальні підприємства просять ще 26 900,0 тис. грн., та додав, що з такими справами у наступному році бюджет міста буде лише спрямований на захищені статті та підтримку КП. КП повинні вишукувати будь-яку можливість бути спроможними, самостійно заробляти, а кошти міського бюджету повинні спрямовуватися на розвиток нашого міста.

Надалі головні розпорядники бюджетних коштів і керівники комунальних підприємств озвучували обґрунтування своїх потреб.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради