Засідання міської Координаційної Ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству

28-04-2021

З метою  узгодженого реагування на факт вчинення насильства відносно дитини, координації діяльності та взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, 28.04.2021 під головуванням заступника керівника Сєвєродонецької міської ВЦА Тетяни Верховської відбулось екстрене засідання міської Координаційної Ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.

З’ясовано, що  підозрювану у скоєні злочину особу затримано, тривають слідчі дії. Постраждалій дитині надається необхідна медична та психологічна допомога.

Представниками Сєвєродонецького районного управління поліції  ГУНП в Луганській області, служби у справах дітей, центру соціальних служб, управління соціального захисту населення,  мобільної бригади соціально-психологічної допомоги постраждалим особам,  обговорено подальші спільні дії щодо надання допомоги постраждалій дитині та її матері, проведення оцінки потреб  (щодо соціальних послуг, медичної або психологічної допомоги) та інформування  про права, заходи та соціальні послуги, якими вони можуть скористатися. Прийнято рішення про посилення заходів щодо запобігання насильству відносно дітей, проведення додаткової інформаційно-роз’яснювальної роботи закладами загальної середньої та дошкільної освіти серед дітей та їх батьків.

Средняя: 5 (2 оценок)