Засідання міської Координаційної групи щодо забезпечення сприяння діяльності відділу ведення Державного реєстру виборців

08-10-2019

8 жовтня відбулося чергове засідання міської Координаційної групи щодо забезпечення сприяння діяльності відділу ведення Державного реєстру виборців під головуванням заступника міського голови Олексія Свєтікова.

В засіданні взяли участь представники Сєвєродонецького МВ УДМС України в Луганській області, відділів Державної реєстрації  актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції в Луганській області, Сєвєродонецького міського суду, органів реєстрації Борівської, Сиротинської селищних рад, сектору реєстрації відділу Адміністративних послуг та інші структурні підрозділи Сєвєродонецької міської ради.

На засіданні було підбито підсумки роботи в третьому кварталі. Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Олена Ткачова повідомила, що в межах 3-х планових періодичних поновлень та одного позапланового з підготовки уточнених списків виборців для Позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року було заведено та опрацьовано близько 3-х тисяч відомостей, в тому числі: реєстр поповнився 176 вісімнадцятирічними; виключено зі складу виборців 683 померлих та 12 визнаних недієздатними; внесено понад 2,5 тисячі змін до персональних даних виборців.

Підбиваючи підсумки роботи Олексій Свєтіков подякував присутнім за роботу в період виборчих процесів та зазначив, що робота відділу Реєстру та суб’єктів подання відомостей стала набагато кращою та злагодженою.

По завершенню засідання були прийняті рекомендації щодо проведення перевірки своєчасності встановлення статусу «нездатний самостійно пересуватись»  громадянам 1950 року народження та народженим  до 1939 року, дані щодо яких не уточнювалися 2 роки і більше. Виконати роботу щодо встановлення причин зняття (факту реєстрації, факту смерті, скасування громадянства та інше) виборців, які тривалий час не мають визначеної виборчої адреси.