Засідання міської комісії з питань евакуації

03-03-2017

1 березня у приміщенні Сєвєродонецької міськради під головуванням заступника міського голови Андрія Анатолійовича Гавриленка відбулося засідання міської комісії з питань евакуації, на якому було розглянуто організацію роботи комісії у новому складі.

Голова міської комісії з питань евакуації Андрій Гавриленко повідомив членам комісії про зміни, які відбулися в її складі, та наголосив на проблемних питаннях, які мають бути вирішені ефективно і своє­часно.
Заступник голови міської комісії з питань евакуації Віктор Лаптєв ознайомив присутніх з нормативно-правовими документами, якими необхідно керуватися при виконанні своїх функціональних обов’язків.
Секретар міської комісії з питань евакуації Анастасія Пивоварова довела до відома членів комісії нове Положення про міську комісію з питань евакуації, функціональні обов’язки начальників та фахівців груп комісії, розповіла про організацію, ведення, коригування та зберігання робочої документації, необхідної для виконання своїх функціональних обов’язків.
Урахувавши доповіді та результати їх обговорення членами комісії були прийняті протокольні рішення.
Відділ ЦЗ, ЕБ та ОП міської ради