Ви тут:

Засідання міської комісії ТЕБтаНС: дозволено роботу суб’єктів господарювання торговельного  і побутового обслуговування населення, діяльність суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування на відкритих (літніх) майданчиках

16-05-2020
Категорія: 

16 травня під головуванням в.о. міського голови, секретаря міської ради, голови міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вячеслава Ткачука відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Комісією зокрема вирішено:

1. Заборонити пересування групою осіб у кількості більше ніж вісім осіб, крім випадків службової необхідності та супроводження осіб, які не досягли 14 років, батьками, усиновлювачами, опікунами, піклувальниками, прийомними батьками, батьками-вихователями, іншими особами відповідно до закону або повнолітніми родичами дитини.

2. Дозволити роботу суб’єктів господарювання торговельного (в тому числі магазинах, що розташовані у торговельно-розважальних центрах) і побутового обслуговування населення за умови забезпечення персоналу (зокрема захист обличчя, очей, рук) та відвідувачів засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, перебування у приміщенні не більше одного відвідувача на 10 кв. метрів торговельної площі, а також дотримання інших санітарних та протиепідемічних заходів.

3. Керівникам суб’єктів господарювання, де здійснюється торгівля непродовольчими товарами, провести комплекс заходів щодо неуклінного виконання заходів, які передбачені Тимчасовими рекомендаціями щодо організації протиепідемічних заходів при торгівлі продовольчими (окрім ринків) та непродовольчими товарами на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), що затверджені постановою Головного Державного санітарного лікаря України від 09.05.2020р. №17.

4. Дозволити діяльність суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування на відкритих (літніх) майданчиках просто неба за умови забезпечення дотримання відстані не менш як 1,5 метра між місцями для сидіння за сусідніми столами та розміщення не більш як чотирьох осіб за одним столом (без урахування дітей віком до 14 років), діяльності з надання зазначених послуг із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос за умови, що суб’єкт господарювання, який проводить таку діяльність, є оператором ринку харчових продуктів відповідно до ]]>Закону України]]> “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”, та за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту (зокрема захист обличчя, очей, рук) і перебування відвідувачів, крім часу приймання їжі, у засобах індивідуального захисту, зокрема респіраторах або захисних масках, у тому числі виготовлених самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

5. Рекомендувати відділу освіти міської ради невідкладно розпочати підготовчі роботи з відкриття навчальних закладів для проведення ЗНО та дитячих дошкільних закладів з урахуванням карантинних вимог.

 

Протокол комісії ТЕБтаНС від 16 травня 2020 року

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (1 оценка)