Засідання комісії з безпеки дорожнього руху 26.12.2019

26-12-2019

26 грудня під головуванням першого заступника міського голови Олега Кузьмінова проведено засідання постійної міської комісії з безпеки дорожнього руху.

Порядок денний містив 12 питань щодо безпеки дорожнього та пішохідного руху на території Сєвєродонецької міської ради, з якими звернулися до влади городяни, депутати, керівники виконавчих органів міської ради, підприємств та установ різних форм власності та Управління патрульної поліції.

Звернення щодо облаштування постійної зупинки маршрутного транспорту з встановленням відповідних дорожніх знаків, на перехресті вулиць Миру-Садова селища Сиротине вирішене позитивно – на КП «СКС» покладене проведення відповідних робіт.

Розглянувши питання щодо обмеження швидкості руху по внутрішньоквартальній дорозі у дворі по пр. Гвардійський, 55, а саме встановлення «лежачого поліцейського» та питання блокування руху транспорту у дворі будинку 21 по вул. Автомобільна, комісія доручила КП «СКС» встановити знаки «Житлова зона».

Питання встановлення пішохідного переходу на перехресті вулиць Курчатова та шосе Будівельників, а саме через шосе Будівельників з встановленням дорожніх знаків «Пішохідний перехід» з нанесенням дорожньої розмітки вирішено розглянути на виїзному засіданні комісії.

Члени комісії погодили акт Управління патрульної поліції в Луганській області щодо проведеного осіннього комісійного обстеження вулично-дорожньої мережі міста та звернення щодо встановлення пристроїв примусового зниження швидкості за адресами: вулиць Енергетиків-Єгорова, вул. Гагаріна, 97, 111, 113, СЗШ 4, 14, 16, 20 залишили на контролі. Звернення щодо обрізання зелених насаджень на перехрестях вулиць Гагаріна-Донецька, Єгорова-Енергетиків, пр. Центральний-вул. Гагаріна виконане.

Погоджене та виконане питання встановлення для кожного з напрямків руху дорожніх знаків «Фото, відеофіксація порушень ПДР» на ділянках вулиць Об’їзна, Курчатова, проспекту Центральний та Шосе Будівельників і на ділянці 158+300 автодороги Р-66 КПП «Дьомино-Олександрівка – Сватове – Лисичанськ – Луганськ».

Відбувся повторний розгляд питання щодо розміщення місць для паркування транспортних засобів на 15 машиномісць по вул. Федоренка, 41. Рішення комісії: облаштування майданчика для паркування узгодити за умов проведення робіт за рахунок заявника.

Демонтаж зупинок в районі вул. Єгорова та вул. Об’їзна в напрямку руху на Лисичанськ та в районі будівлі корпусу №196 ПрАТ «АЗОТ» по вул. Пивоварова членами комісії визнано недоцільним та надане доручення відділу по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста Сєвєродонецьк направити листа ПрАТ «АЗОТ» щодо ремонту зупинок.

Встановлення «зелених стрілок» на перехрестях вулиць Об’їзна-Єгорова, Богдана Ліщини-Енергетиків, пр. Гвардійський – вул. Автомобільна узгоджене за умов фінансування розробки проектної документації та схем організації дорожнього руху перехресть.

Комісією узгоджене питання щодо встановлення в 2020 році зупинки громадського транспорту «Водокачка», а КП «СКС» - відповідних знаків за умов надання фінансів.

Питання надання дозволу на розміщення парковочного майданчика та в’їзд на територію підприємства ТОВ «Будь Ласка» за адресою: вул. Новікова, 2-с, узгоджене, а встановлення знаку обмеження швидкості в районі мотузкового парку «Фієста» та нанесення розмітки «Пішохідний перехід» визнане недоцільним.

На завершення засідання було заслухано інформацію щодо визначення обсягів фінансових витрат, що можуть бути залучені з облбюджету в сфері забезпечення дорожнього руху в автоматичному режимі й створення стаціонарних техзасобів системи відеофіксації в місті та вирішено скликати розширену нараду за участі представників поліції, управління промисловості, транспорту та зв’язку, виконавчих органів міської ради та запрошених спікерів для визначення об’ємів необхідних робіт для створення системи вищезазначених засобів системи відеофіксації у м. Сєвєродонецьку.

Средняя: 3.5 (2 оценок)