Засідання архітектурно-містобудівної ради м.Сєвєродонецька

17-12-2018

14 грудня 2018 року відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради м.Сєвєродонецька, на якому розглядались два детальних плани території міста: в районі заводу опорів по вулиці Новікова та кварталів 32, 35, 36.

Детальний план території в районі заводу опорів по вулиці Новікова був розроблений з метою визначення можливості будівництва гаражного комплексу та інших об’єктів транспортної інфраструктури. Детальний план території кварталів 32, 35, 36 - для визначення функціонального призначення територій кварталів, можливості будівництва котелень та індивідуальної житлової забудови.

Після обговорення члени ради схвалили Детальні плани та запропонували направити їх на розгляд та затвердження міською радою.

Відділ містобудування та архітектури міської ради