Запрошуємо підприємців взяти участь в програмі з підтримки підприємництва «Бізнес під час пандемії СOVID-19»

12-08-2021

Шановні підприємці Сєвєродонецької громади!

Запрошуємо вас в рамках проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією DeutscheGesellschaftfürInternationaleZusammenarbeit (GIZ) GmbH, взяти участь в програмі з підтримки підприємництва «Бізнес під час пандемії СOVID-19»

З метою підвищення спроможності ведення бізнесу та його конкурентоздатності, переформатування бізнесу і подолання наслідків пандемії COVID-19 ми підготували для вас серію навчальних тренінгів, індивідуальних консультацій та менторську підтримку для діючих підприємців нашої громади.

Програма тренінгів та індивідуальних консультацій включатиме такі теми:
сучасні навички підприємця у 21 столітті, розробка бізнес-плану, маркетинг та просування товарів/послуг онлайн, формування бренду, тонкощі залучення зовнішнього фінансування (грантів), бухгалтерські та правові питання ведення підприємницької діяльності, підбір кадрів та інші теми за вашими запитами. Активні учасники програми отримають менторську підтримку.

ЗАПРОШУЄМО усіх бажаючих діючих підприємців нашої громади взяти участь у  проєкті!

Участь у всіх заходах безкоштовна!

Офлайн-тренінги для підприємців відбудуться:

12-13 серпня

18-19 серпня

м. Сєвєродонецьк, приміщення ВЦА м. Сєвєродонецьк, бул. Дружби Народів, 32;

Інформація для учасників тренінгів, індивідуальних консультацій буде надіслана після реєстрації за посиланням:

]]>https://forms.gle/dfXZ4PThbcbFoExN8]]>

Контактна особа:
Агафонова Олена Олексіївна
+380660459616

Проєкт «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією DeutscheGesellschaftfürInternationaleZusammenarbeit (GIZ) GmbH. Мета проєкту – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. У межах підходу TeamEuropeпроєкт також сприятиме відновленню України від наслідків COVID-19. Виконавець проєкту БО “БФ Реалізації ідей” при підтримці військово-цивільної адміністрації м. Сєвєродонецьк.

Управління економічного розвитку